| G30oRGy a întrebat:

Dau funda:X:X DEeci... Imi place de un baiat sh de cand am inceput sa vorbesk cu el imi tot zice iubyy si pe afara cand merge imi zice-- dar eu stiu ca unei prietene de'ale mele ii place de el si am vazut ca ochi mei cand el i'a spus ca o place. Mereu in preajma altor fete imi zice iubyy, dar in preajma ei niciodata, iar cand vorbesc ceva pe conferinta cu ei 2 mai zic si eu cte ceva sh zice "u ce te bagi thu" si cand vorbesc doar cu el pe mess ce faci iubyy, >>tbx:X:Xchestiirolling eyes--- eu ce sa mai credd? heelppuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| INeverStopLoving a răspuns:

Sincer... ii este rusine sa spuna in public ca te place. Sau poate iti spune iubi doar pentru ca simte afectiune pentru tine, nu neaparat ca te place cu adevarat. fa deosebirea! Daca el in prezenta altor persoane nu te alinta, este clar ca te considera amica!

3 răspunsuri:
| mykkki a răspuns:

Poi mai georgy am un cuvant pentru tine IGNORE laughing ce pnm nu observi ca isi bate joc de tine eu m-am saturat de "golani de dorobanti' deci pana la urma daca are pe cineva ar fi bine sa il dai in gat si sa ii arati acelei pers ARHIVA ...bateti si uh joc de el ia-l la misto nu il mai baga in seama fi indiferenta fata de elwinking si cel mai importat fa-ti un prietena si ai grija ca el sa afle si sa va si vada impreunawinking (ce malefica suntlaughing. deci sper sa iti foloseasca la ceva ce tiam spuswinkingwinking zbey FunditzZZa?
PLzz

| Paula_6492 a răspuns:

Pai, odat` c atunci cand e in preajma ei nu t considera ceva` imp...cred ca ar trebui. sa incerci sa nu mai iei in considerare vorbele lui adica"iubi" sh "tbx'u"...incerarca sa fii cat mai indoferenta cu el.Parerea meah`

| Tweety_4838 a răspuns:

E clar ca nici el nu stie pe cine sa aleaga intreab-o si u pe fata aia daca e cu el si daca zice da uitate la altuwinking