| Ramonika_5243 a întrebat:

De curand am inceput sa ies afara cu cea mai buna prietena si cu noul ei iubit pe care il cunosc de 1 an.si cu inca un baiat cu care sunt prietena foarte buna. Dar mie a inceput sa imi placa de acel baiat care mai iesea cu noi si cu care ma inteleg foarte bine. Intr-o zi iubitul celei mai bune prietene l-a intrebat daca vrea sa fie cu mine si el i-a spus ca prefera sa fie cu o alta fata pe care o cunoaste decat sa strice prietenia dintre noi.Si a zis ca oricum si-a dat seama ca-l plac pentru ca i-am lasat niste comentarii pe facebook si i-am dat si like la cateva poze. Ce pot sa fac sa fiu cu el plss help chiar il plac foarte multsad FUNDITSAAAAAsad

Răspuns Câştigător
| cristinaxt a răspuns:

Mai deschide ochii si priveste din exterior, faza cu vai sa nu strice prietenia ii doar motiv, probabil ii esti simpatica dar atat nimic mai mult, scuze ca iti zic asa verde in fata dar nu are rost sa te ascunzi dupa deget. Daca tot vrei sa fi cu el cucereste`l. dar nu`i baga apropouri deloc, baietii au simtul de vanatoare foarte dezvoltat si le place sa cucereasca nu sa i se ofere pe tava( exceptie fiind alea de o singura noapte) deci tehnici de cucerire in primul rand sa fi feminina si amuzanta( dar nu ca camaradul lui) nu uita ca iubirea trece prin toate simturile nu uita un strop de parfum sa te simta, aranjata foarte bine ( dar sa fie cum ii place lui) si nah gesturi seducatoare care probabil le stii dar totul finutz si elegant sa-l cuceresti fara sa`si dea seama, apoi te duci cu cun baiat( stii sa-i trezesti sentimentul de gelozie, cum ca te-ar pierde si ca tu de fapt esti cautata de multi baieti etc etc etc) apoi faci un mic mic dar mic apropo si gatabatting eyelashes daca nici asa nu vrea inseamna ca nu el este EL. pupici si succes

2 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca si a dat seama si daca i-a zis prietenu` ala sa va combinati.si el nu vrea.nu conteaza de prietenie. daca nu simte nimic.nu poate sta cu tine. lasa l pe el sa decida.nu il sufoca. pentru ca nu prea merita!:*

| ssssss_9980 a răspuns:

O fata poate cuceri orice baiat, nu?winking nu e greu sa cuceresti un baiatwinking bate-i apropouriwinking si fa-l sa se indragosteasca de tinetongue fa cateva glume cu el, de exemplu faceti concurs de saliva si la un moment dat u sa-i zici ca nu mai ai saliva si sai propui sa te ajute el cu putina...trebuie sa fi ca o vulpitzawinking un baiat nu are cum sa refuze o fata care ii se ofera pe tava, cum se zice, sau ai putea intr-un mod mult mai comod si mai usorwinking jucativa adevar sau provocare(pe messenger)sh provoaca-l sa se combine cu tinewinking si daca esti timida ia-ti inima in dinti:p e provocare pana la urmawinking e obligat s-o faca sh cu timpu il vei face tu sa se indragosteasca de tine dar nu sta mult pe ganduritongue poate sa til fure altawinking