| anonim_4396 a întrebat:

Hey, Ce faceti? De curand am invitat o prietena la mine si ne-am uitat pe facebook la un iubit al unei prietene, cum am mai umblat prin pozele lui am vazut un baiat care e foarte dragut si am intrebat-o pe prietena mea daca il cunoaste si a spus ca da si ca s-a intalnit cu el acum 2 zile si ca e foarte de treaba si glumet si e in clasa a 11 a, eu sunt a 12 a.

In fine, vreau sa-mi spune-ti ce sa fac pentru ca pe facebook nu accepta pe oricine doar prieteni. In al doilea rand, cred ca imi place de el...e ciudat sa-ti placa de cineva dintr-o poza dar cum se spune DRAGOSTE LA PRIMA VEDERE! HELP!

2 răspunsuri:
| VampireBlood a răspuns:

Pai..incearca sa-l cunosti in persoana da`te bine pe langa el si gata.Inceara sa-i fi o buna prietena.Sau prietena aceea comuna sa puna vorba buna pentru. tine! Sper ca te-am ajutat!

| FcAm a răspuns:

Salut,daca iti place de el trimite-i o cerere de prietenie pe facebook,daca e asa cum ai spus tu,ca nu accepta pe oricine ca prieten,cere-i prietenei tale sa iti faca cunostiinta cu elhappy Nu conteaza varsta,daca il placi il placi, si asta e bine happy, incerca la inceput sa ai o relatie de prietenie cu el, iar apoi vezi ce scantei sunt intre voi doi, si poate va iesi ceva frumos. Sper ca te-am ajutat.