| SwEeTgIrL_1752 a întrebat:

de curand mi-am dat limbi.de fiecare data mi-se umple gura de saliva, dar nu pe interior ci in exterior, practic pe fata. e normal?

Răspuns Câştigător
| niki a răspuns:

Exprimarea ta ma face sa rad. unde ti-ai dat limbi? laughing sincer acum mie imi vine in minte pozitia cainelui cand isi face igiena laughing dar...tu sti... oricum m-ai amuzat, mersi, nu rasesem azi chiar deloc!rolling on the floor

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Si Cosanzeana avea peruca de la Milano...

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Inseamna ca detii o limbutza mama-mamalaughing)

| Allexaandraa a răspuns:

Vai dar nu imi vine sa cred laughing.Cum ai reusit?laughing)Zi'mi si mie te rogggggggggg...Sau ti-ai dat limbi pe mana si ne pacalesti pe noi ca ti-ai dat in alta parteeeraised eyebrows? Daca imi spui cum ai facut, iti spun si eu cum imi dau eu limbi in funduletsbatting eyelashes.

laughinglaughinglaughing)

| virtualshit a răspuns:

Wtf?!

| Patricia a răspuns:

Mama mama ce te mai mascaresc astialaughing

| fCD a răspuns:

Mi s-a umplut pe exterior =]]
sa moara Chioru' daca TPU nu-mi face ziua cand sunt plictisit laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmează, în episodul următor: Cum să ți-o sugi singur, băiete! - de către SwEeTgirL