| madalinutza a întrebat:

de mult timp am vrut sa va pun aceasta intrebare deci baiatul pe care il iubesc (suntem prieteni de 2 ani) si pot sa zic prieteni in ghilimele..deoarece in vara ne-am placut unul pe celalalt, ne-am sarutat, si in acelasi timp si cei mai buni prieteni sa zic asa multa lume spunea ca ma place si sa fim impreuna etc.dar niciodata nu am fost (el spunea ca sa nu ne stricam prietenia, nu stiu cat de sincer a fost cu asta, eu nu prea cred ) si de cateva luni incoace parca a inceput sa fie mai rece, nu a mai vorbit asa frumos, a vorbit mai urat, tot incepea sa rada de mine, facea misto de mine, imi punea porecle (de fapt si inainte facea acest lucru) si mereu cand ne intalnim pe strada se uita la mine si rade sau zambeste..si cand ii spun eu ceva din gluma incepe sa vb urat si sa se enerveze dar de exemplu cand alta fata ii spune atunci nu se enerveaza ..doar cu mine se comporta mai urat cu restul fetelor e foarte ok. oare ce are? de ce s-a distantiat asa sau doar mie mi se pare? ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| ÐÿÅ a răspuns:

Dupa spusele tale ori este gelos ori nu te mai place sad
sauuuu poate se da mare in fata prietenilor laughing
oricum poate l-a deranjat ca i-ai spus ca vrei sa " va stricati prietenia "
se vede ca s-a schimbat din tot ce ai spus. nu ti se pare!