| Narcoq a întrebat:

deci penisul meu sta putin curbat in jos! asta pentru ca sunt virgin? Mersi

Răspuns Câştigător
| teo6dia4c99 a răspuns:

Nu toate sunt drepte! Majoriatea au cate un mic defect! Stai linistit! Este normal! Probbil se va corecta cu timpul!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este nicio problemă și nu are relevanță că ești virgin.
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Sta curbat in jos pentru ca ii este rusine cu/de tine.

| dragos9234 a răspuns:

Penisul arata la fel in erectie dupa perioada pubertatii pana la moarte.
Nu conteaza virginitatea sau mai stiu eu ce.

| H0lz a răspuns:

Deci daca nu este sculata si tu esti virgin si iti decalotezi capul la maxim e normal sa stea in jos pentru ca te tine ata aia. Daca e sculata si e putin curbata nu e nimic... Dar daca e prea rau du-te la un medic. Dar daca nu este sculata ti-am mai zis ca e din cauza atei tale happy