| MindyAlcott a întrebat:

E despre un baiat. Am fost la ziua unui baiat si acolo ne- am cunoscut si am jucat bowling si dupa mi-a cerut numarul si urmatoarea zi am vorbit pe net si zicea ca ma place si nu stiu cate iar dupa nu mi-a mai raspuns. Si urmeaza ca, clasele noastre sa mearga intr-o excursie. Ce sa fac? Cum sa ma comport cu el? De ce ma ignora.

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Daca nu vrea sa raspunda e problema lui, nu ai nici o vina - mai sunt si alti baieti. Nu e cazul sa insisti daca vezi ca el nu vrea sa mai vorbeasca. Ceva nu e bine si se pare ca nu e de incredere. Lasa-l asa si in timp vei vedea despre ce e vorba.

3 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Il prinzi si ii faci buzunar la ficat.

| SkyPilot a răspuns:

Ignora-l, lasa-l pe el sa mute daca are vreun gand cu tine. Poate s-a mai gandit si de fapt nu te place, poate are pe altcineva.

| NoRegretsxx a răspuns:

Poate a dat de alta fata pe care o gaseste mai interesanta ca tine.