| GabrielleTheRealQueen a întrebat:

Buna all.Prin iunie pe 4-5. avem excursie in care merg si eu. Mergem cu mai multe clase dar diriga mai i-a un baiat si de la o alta clasa.NU IMI PLACE DE EL! Prin aprilie diriga zicea ca nu il i-a ca mergem doar clasele noastre si atat.Acum s-a razgandit cum sa facem [eu si o colega ] sa o convingem ca sa nu il i-a? E super nesimtit, antipatic etc.Plz.niste ideithinking

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Spune-tii dirigintei cum se poarta cu voi. Poate ca nu stie cum este el de fapt, si va renunta sa-l ia cand va afla adevaratul lui caracter.
Succes!