| Myrru a întrebat:

Eu cunosc doi frati gemeni si mie imi place de unul dintre ei, iar prietenei mele ii place de celalalt. celui de care ii place prietenei mele, cred ca i-a placut de ea vara trecuta pentru ca tot se dadea pe langa ea si chestii, dar vara asta noi am stat de doua ori de vorba cu cel de care imi place. Prima oara am fost doar eu, prietena mea, si el. A doua oara am ne-au chemat sa jucam carti cu ei iar eu am jucat cu cel de care imi place mie iar el ma privit in ochi si mi-a zambit de doua ori in timpul jocului. Cel de care ii place prietenei mele de fiecare data cand trece pe langa ea se da mare laughing. Cam ce sanse sunt sa ne placa si ei pe noi la fel cum ii placem noi pe ei? Prietena mea ar vrea sa ii spuna ca ii place de el dar nu stie cum sa o faca, help pleaseeee!happywinking

14 răspunsuri:
| EUBMV89 a răspuns:

Uffff, dificila situatie. happy Nu ati incercat sa ii fceti gelosi? Adica sa va afisati cu alti baieti in fata lor nu neaparat sa fiti cu ei, sa fiti un pic indiferente fata de ei. Incercati, daca chiar le place de voi ar trebui sa vina sa va spunasau sa va dea de inteles.

| florina111 a răspuns:

Pai... E evident ca va iubesc la fel de mult cum ii iubiti si voi. Si prietena ta poate sa isi faca un ID de mess dar nu cu numele ei si sa vada daca chiar o place si apoi sa zica ca de fapt si ei ii place de baiatul ala. Sau daca nu poate sa astepte pana cand o va intreba el pe ea daca vrea sa stea impreuna!

| MihaiTT a răspuns:

Daca sunt gemeni gemeni de nu-i poti recunoaste care e unu si care e celalat s-ar putea sa fiti fiecare cu amandoi laughing

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Si cand o s-o faceti, o s-o faceti in 4?!(curiozitate)

| ionutzul31 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Ce comentariu de 2 lei...dar daca nu o spuneai tu, o spuneam eu laughing

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru EUBMV89):

Tu gândești înainte să scrii ceva?
Lasă-te omule de TPU... sporturi din astea extreme...

| EUBMV89 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Scuze dar te-a bagat cineva in seama?

| robby212 a răspuns:

Intortocheata poveste...

| Myrru explică (pentru robby212):

laughing :-p

| Myrru explică (pentru MihaiTT):

Sunt gemeni dar eu una ii recunosc care e unul si care e celalalt laughing, sunt simplu de deosebit pentru mine.

| Myrru explică (pentru DirectDinBerceni92):

Serios?/ tu gandesti putin inainte sa spui ceva?

| Myrru explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Din cate vad, tu nu gandesti inainte sa scrii!

| Myrru explică (pentru EUBMV89):

Nu am incercat, dar sa stii ca o sa iau in considerare sfatul tau si o sa incercam sa vedem. happy

| kyGirL a răspuns:

Si totusi cum arata:devil)
Glumeamlaughing pai singura modalitate ar fi sa le spuneti ce simtiti...:-p