| anonim_4396 a întrebat:

Vara trecuta am avut un prieten. Dupa o saptamana ne-am despartit.Vara aceasta, cea mai buna prietena a mea s-a pus cu el.Iar cand vorbea cu el pe mess i-a zis ca ne-am mai vazut...si ne-am plimbat prin oras...si chestii d'astea, iar el a inceput sa ma jigneasca si sa ii zica tot felul de lucruri urate.In urmatoarea zi el i-a spus prietenei mele ca vor sa iasa in oras, si sa ma cheme si pe mine.Am fost 3 fete si 3 baieti.Si cand ne plimbam el zicea ca lui ii plac mult blondele,iar eu sunt blonda, iar ea e bruneta.Nu prea stiu ce a vrut sa zica cu asta.Ma rog.Ei 2 inca sunt impreuna acum,dar tot nu pot sa imi dau seama de ce m-a chemat. Dupa,seara, iar el a inceput sa ii zica lucruri urate despre mine.Si totusi stau pe ganduri si nu-mi dau seama de ce m-a chemat.Prima oara m-am gandit ca poate vrea sa ma cheme ca sa ma faca geloasa,dar cat ne plimbam,ei nici in ochi nu s-au privit,da pai sa se sarute,sau sa se tina de mana sau in brate, si totusi inca sunt impreuna.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pentru faza cu saruturile si astea, poate nu e genul de baiat care sa faca d-astea in public. Acum, cred ca te-a chemat pentru a dezvolta gasca de iesit, dar din jigniri reiese clar ca numai tine la tine. Daca cumva a facut si acolo niste glume proaste pe seama ta, e probabil sa te fi chemat si pentru asta. Nu stiu ce sa zic, din ce mi-ai descris tu, imi pare un nesimtit.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce mai cauti tu in anturajul acestui individ? A fost destul de badaran cu tine, de ce nu-i intorci spatele?

| Demonull a răspuns:

Noi,oamenii,putem mult accent pe faptele altora, care sunt NIMICURI.chiar trebuie sa iti faci griji de la asta? Nu-l mai baga in seama.

| LostInBubble a răspuns:

Te-a chemat de umplutura. Nu mai pune la suflet. happy

| Dianaㄨ a răspuns:

Nu te iubeste nici pe tine si nu o iubeste nici pe ea. Isi bate joc si asta ar trebui s-o vezi cu ochiul liber.

Pentru mai multe sfaturi acceseaza meniul contactati-ne de pe : educatiasexuala.ucoz.ro/

Sfatul meu este sa nu-i mai dai atentie.
O zi buna!

| Syssissy a răspuns:

Mie chiar nu-mi mai place de el, dar m-am dus in oras cu ei sa vad ce vrea.Eu credeam ca vrea s ma faca geloasa sau ceva...dar cum ati zis si voi, cred ca doar a vrut sa isi mareasca gasca sau sa astepte sa fac ceva jenant pentru. a ma pune intr-o lumina proasta.

| All3xAssAssInnSS a răspuns:

Nu va iubeste pe amandoua laughing ce coincidenta

| irinushu a răspuns:

Nu merita sa te mai gandesti la el. E un badaran