| MulteAmintiri a întrebat:

Mi'a fost foarte greu sa pun intrebarea asta si v'as fi f recunoscatoare daca mi'ati raspunde! Sunt foarte ingrijorata, disperata. Ieri am avut o depresie mare, am baut singura. Am facut Revelionul cu iubitul meu care sunt cu el de 4 luni, la el acasa. M'a dus mama la el, si noi am ramas singuri deoarece familia lui era plecata in alta parte.
M'am simtit foarte bine happy Am stat, am ras. Numai k eu am baut cam mult. El a incercat sa'mi zica sa ma opresc, nici nu m'a mai lasat sa beau la un moment dat, imi lua sticla de sampanie si vin. Dar eu deja eram beata, ma durea capul.
M'a intrebat daca vreau sa imi puna o perna pe pat. Si i'am zis ca da ca sunt ametita, si atunci el a venit langa mine, am inceput sa ne sarutam, de toate pana la dezbracat dar numai in partea de jos, cu chilotii pe mine.( Nu avea de gand sa intretina relatii sexuale cu mine, mi-a zis inainte cu mult sa ne intalnim, a zis ca nici daca vroiam eu nu vroia el pentru ca i'a promis lui mama k o sa aiba grija de mine.)
Sa revenim, la un moment dat am fost intrerupti k a sunat mama lui si a zis sa venim si pe la ea pe acolo si ne'am dus insa ne'am intors dupa o ora si l'am intrebat dc. Si el a zis ca vroia sa continuam. A incercat sa imi faca sex oral mie dar eu nu l'am lasat, imi era si rusine.
Insa, pe la 4-5 dimineata, am ramas sa dorm la el, cu mama lui in casa bineinteles, dar ea dormea. Si eu eram in pat cu el si iar a incercat.Si ce credeti. l'am lasat sa'mi faca sex oral ( eram si beata putin ). Insa s-a terminat k iar a sunat telefonul si mi-a zis sa ma imbrac.
L'am intrebat a 2'a zi ce parere are despre asta si a zis ca a fost bine. Asta de dimineata k m'a condus pana in statie sa ma duc acasa la mine.Restul zilei nu m'a mai sunat decat seara. Urmatoarea zi, la fel decat seara. Bun, azi la fel nu m'a mai sunat dar i'am dat eu mesaj.
IMI ESTE ENORM DE FRICA SA NU FI URMARIT DECAT ASTA DE LA MINE SI ACUM SA SE SCHIMBE CU MINE, SA SE FI PLICTISIT! crying Si ce credeti ca mi-a zis ieri. k l'am lasat neterminat. Si ii fac eu lui " Adica sa iti fac si eu asa? " Si face el " nuuu " si dupa am insistat o gramada sa imi zica cum adica l'am lasat asa, si intr'un final a zis ca el a facut ceva pentru mine si eu nu. Si l'am intrebat dc nu a zis asa de la inceput, adica m'a lasat sa insist sa imi zica si mi'; a zis ca ii era urat.
Dar eu ii cunosc lui familia, pe tatal lui ca este plecat in Germania ca am vorbit cu el prin Skype si nu v'am zis ca iubitul meu SE MUTA peste cateva luni la el acolo si o sa se distruga totul... oh go on Pe mama lui la fel, pe fratele lui. E baiat bun, finut, nu e golan, nu bea, imi este greu sa cred ca a urmarit decat asa si de aceea nu mai stiu ce sa cred. Eu i; am zis lui k l'am lasat sa imi faca aia pentru ca il iubesc si i'am mai zis ca nu am mai facut'o cu nimeni, k e ceva nou si sa nu mai zica la nimeni si mi-a jurat k ramane secret.
Nu stiu ce sa mai cred, plang incontinuu deoarece in afara de el am si multe alte probleme legate de personalitate... Ajutati'ma... Ce sa cred despre prietenul meu si toata aceasta situatie?

3 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Daca ai probleme de personalitate,asta ar trebui sa te ingrijoreze mai mult decat faptul ca,iubitul tau nu ti da de inteles ce anume vrea.
Ai mare grija cu depresia,este o boala care nu e de joaca,acum fiecare o intelege mai mult sau mai putin.
Te inteleg ca tie greu,dar si el ar trebui sa fie constient ca tu la ora aia erai bauta si tu poate nici nu esti constienta total de ce s a intamplat,dar,ideea e ca el,asta si a dorit sa i faci si tu.
Perioada asta de tatonare este din cauza faptului ca nu a fost o chestie reciproca.
Eu nu am inteles daca el a ejaculat?
Pt ca daca nu,inseamna ca tipul ori nu s a simtit bine,ori ceva s a intampla acolo,nu tocmai bun.
De ce nu ati facut normal?
Pana la urma asta nu tine de o promisiune facuta mamei tale,ca daca era asa,nu ti face anici sex oral,sa fim seriosi.
Se poate ca asta sa l atraga,sunt oameni fixati pe o idee,sunt oameni care sunt excitati si numai asta isi doresc,adica sex oral.
Sa nu te contrazica,ca el nu ar fi vrut sa i faci si tu,ca ai fii destul de naiva sa l crezi,scuza ma!
Incearca sa vb cu el,daca nu vrea si mereu te evita,inseamna ca doar asta a vrut sau ca te pedepseste ca tu nu i ai oferit nimic.
Doar astea sunt variantele, dar nu vad de ce nu vrea sa te sune des, adica care ar fi problema?
Succes pe mai departe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai el s-a oferit sa-ti faca ce ti-a facut. Acuma nu e prea frumos din partea lui sa-ti scoata ochii pentru ca nu vrei/nu esti pregatita sa-i faci la fel si tu. Probabil prietenul tau e pe principiul ochi pentru ochi si dinte pentru dinte.

| AndraNicoleta a răspuns:

Parerea mea...desi a spus ca el nu vroia sa faci si tu acelasi lucru, de fapt exact asta vroia. Iar acum face pe suparatul ca tu sa-ti dai seama ca din cauza asta chipurile s-a suparat, si sa cedezi pana la urma ca deh..."ii esti datoare".
Eu te sfatuiesc sa nu faci asta daca nu vrei, sa te prefaci ca totul este ok iar daca ii va trece inseamna ca te iubeste, daca nu...cauta-ti pe altul...