| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU

Imi aud zilnic vecina cum geme "aahh aaaahhhh aaaahhhh", oare stie ca se aude?

Daca vede asta, o rog sa geama mai incet ca sa ma pot concentra la planul meu de a avea bani si faima, gemetele ei ma polueaza fonic.

Răspuns Câştigător
| NevverGhost a răspuns:

O sa ii spun maine

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand geme du-te si roag-o frumos sa se calmeze un pic. Sau macar sa isi izoleze fonic camera.

Dar cu ce te deranjeaza ca se procreeaza? N-are voie?

| MPersephone a răspuns:

Si cand vei ajunge sa ai bani si faima, ii vei dedica succesul vecinei care geme?

| anonim_4396 explică (pentru MPersephone):

Nuuu ca ma perturbeaza cu aahhh-urile ei

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Ea nu zice nimic cand aude cum te bate maica-ta.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Locuiesc singur si nu ma bate mimeni doar eu bat femeile pe buci

| Ștefaniq a răspuns:

Du-te la ea și fă-o să tacă din gură.

| AllexXtreme a răspuns:

Geme si tu sa auda si ea