| BilliOnaire a întrebat:

Va excita cand o fata geme?laughing
ps. nu stiu daca e geme sau geama. thinking rolling on the floor))).

7 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Upsss... am gresit intrebareabig grin Hai ca imi iau talpasita ca nu-s pe invers. wave

| gaby37 a răspuns:

Dap (femeile nu gem numai pe bani smug)

| drtractor a răspuns:

Normal... e oarecum o intrebare inutila si nu stiu cu ce te-ar ajuta pe tine un raspuns.

| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Ii geme si da este foarte placut sa stii ca fata care o iubesti si o ai in fata geme de placere, te cuprinde si pe tine aceesi placere big grin

| BilliOnaire explică:

@ drtractor era o curiozitate rolling on the floor)))))))))))).

| MarianSteaua a răspuns:

Da logic?:Xhappy

| Sandi3e a răspuns:

"Femeile nu gem, femeile compot" smug