| 1990Vali a întrebat:

De ce nu geme iubita mea cand facem sex/dragoste? Ma refer pe toata durata partidei! Doar cand se apropie de orgasme scoate niste sunete, atat! Si mie chiar imi place sa o aud, ma excita si ma simt fain cand o fac sa se simta bine. Ii fac si oral si tot asa, foarte incet scoate sunete. Ce sa fac in privinta asta? Nu vreau sa ii zic eu asta pentru ca ar fi stupid si ar fi ceva mecanic atunci, o sa faca asta pentru ca am zis eu ca imi place. Eu vreau sa geama ea de la sine dar mai tare, sa o aud.

18 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Te-ai uitat la prea multe filme porno, se pare.
Unele gem putin, altele mai mult, altele deloc, altele doar cand le place foarte tare!
Important e sa ii placa!
Poate fi si din jena, depinde si de ce a vazut sau auzit si acasa.

| Ofiintă a răspuns:

Cred ca te-ai uitat la prea mult pornhub...

| darrio2007 a răspuns:

Nu prea o satisfaci. Probabil si sunetele pe care le scoate, le mimează.

| Adry05 a răspuns:

1. ori ii e rusine sa se "Exteriorizeze"
2. pur si simplu asa e ea, nu geme.
3. poate n-o faci sa se simta suficient de bine? desi daca zici ca are orgasm n-as zice.

| zNCrys a răspuns:

Intr-o relație trebuie să vorbiți unul cu celălalt și să vă spuneți ceea ce vă place și ceea ce nu vă place. Lipsa geamătul din partea ei poate să fie din cauza faptului că de exemplu poate să îi fie rușine si sa ii fie frica să nu râzi tu de ea.

Comunicati unul cu celalalt. Asta rezolva aproape toate problemele.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca pur si simplu astfel este ea constituita genetic. Iubita ta incepe sa scoata anumite sunete sau miscari doar in momentul in care nivelul de placere atins este foarte mare/maxim si gradul de satisfactie se apropie de paroxism. Asa este ea. Sanatate!

| Emma30555 a răspuns:

Poate ii este rusine, spune i ca iti place sa se manifeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu esti bun la pat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau nu e ea

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place sa cred cã nu existã.
Avand in vedere ca ea s-ar putea sa aibã de 2-3 ori mai multe experiente.

| 1990Vali explică (pentru anonim_4396):

N-as zice ca nu sunt bun, chestia e ca ea nu se manifesta liber, sa zic asa

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1990Vali):

Ce intelegi prin manifestat liber?
Tu zici ca scoate sunete incet... tu faci sex cu ea sau ce faci? sexul sa fie mai mult decât ah si uh.
Vorbeste cu ea in timpul sexului, Palmuieste-o, terminate la ea pe fata, trage-o de par etc etc fa-o tu liber. Ea poate are retineri sa nu o crezi curwa.
Plus nu are cum sa aibã orgasme din sex oral, doar daca esti priceput cu degetele.

| PsihoSex a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule, fi mai retinut si pune mana si citeste, ca esti in mare eroare!
Ba tocmai ca din sex oral se poate ajunge ca femeie mult mai usor la orgasm, apoi cu degetele si la urma din sex vaginal!

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Asa e ea. Nu toate tipam incat sa trezim vecinii. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| IAR a răspuns:

Nu o gadili suficient de intens happy

| Anca32 a răspuns:

În primul rand nu e deloc stupid ca într un cuplu sa existe comunicare sa spui unul celuilalt of ul tău. Faptul ca nu geme ca și actrițele din filmele pentru adulți nu înseamnă că nu se simte bine cu tine doar ca sunt unele persoane care nu fac asta. Oricum sa geamă mai tare sa o auzi tu înseamnă să îi impui cumva indirect asta. Dacă ea te accepta asa cum ești, frumos ar fi sa faci și tu la fel

| Treachery a răspuns:

Tu crezi ca poate geme cineva incontrolabil?