| SootheMySoul a întrebat:

Imi dati si mie cateva,, indicii`` ca un baiat te place?
funda la cel mai folositor raspuns!

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Uite aici
http://www.tpu.ro/......t-inspira/

E valabil atât pentru fete cât și pentru băieți!

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

In general, daca un baiat te place, se fereste de tine ca dracu' de tamaie. Pentru ca baietii este cea mai sfioasa fiinta de pe pamant. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mhm thinking Pai sa vedem :
- iti da emoticoane cu pspici pe facebook/yahoo
- vorbeste foarte des cu tine
- se comporta mai diferit, mai rusinos love struck
- iti da cadouri, nu neaparat mari sau ceva ci poate o felicitare mai speciala chestii
- daca il iei in brate nu se supara
- se rusineaza cand va intalniti

Cam asta. Sper sa gasesti persoana potrivita :*. Fundaa puppy dog eyes?

| stark47 a răspuns:

E mai atent la tine! iti zambeste cand te uiti la el! sau poate chiar invers,uni baieti sunt mai timizi si din frica irationala de a nu le descoperi sentimentele,se comporta total invers(adica mai rautaciosi decat de obicei). oricum, fiecare din noi suntem diferiti, daca vrei sa afli daca un anume baiat te place, trebuie sa l cunosti foarte bine pe EL, nu baieti in general!(sau ai putea sa l intrebi)

| m2704 a răspuns:

Poi vorbeste cu tine, i face placere sa stea in compania ta, glumeste, se da la tine si prin vorbe si prin fapte, iti zambeste.

| Nezura a răspuns:

Te linguşeşte, îţi dă flori de ziua ta, e atent să nu te loveşti, se ruşinează când te vede, îţi dă cadouri, spune că sunteţi doar prieteni, îţi trimite pupici pe facebook/yahoo. Te îmbraţişază cu drag şi tandreţe :*