| MicuţulRareş a întrebat:

Hey TPU!
Imi place de o fata de la mine din clasa din clasa a treia(acum sunt clasa a sasea).In clasa a patra i-am dat vreo 5 martisoare de 1 martie si m-a imbratisat.Si creed ca si ea m-a placut dar dupa cateva zile sau saptamani a uitat ca m-a imbratisat(cred).
As vrea sa afle ca o plac dar sa nu ii zic eu.As vrea sa isi dea ea seama singura.
Dar nu stiu ce sa fac.Pentru ca eu sunt putin cam gras dar totusi sunt si inalt( am 1.62m si cred ca ea are undeva intre 1.55m si 1.60m, deci inaltimea nu ar fi o problema).
Si ea mai face misto de greutatea mea impreuna cu colegele din fata mea ( ea sta cu doua banci in fata mea).
Si deci nu stiu cum sa incep o conversatie cu ea.Cu ce subiect sa incep? Tin sa mentionez ca ea aproape in fiecare pauza mai iese cu niste colege pe-afara sa cumpere apa, de mancare etc.
Deci cand ar fi momentul oportun sa intru in vorba cu ea si cu ce subiect as putea sa incep? As putea sa ii arat un tricou super smecher pe care il am sau as putea sa ii arat niste poze super dragute cu caini sau pisici( cred ca e o idee proasta sa ii arat niste poze cu caini sau cu pisici dar asta a fost doar un exemplu) sau as putea sa o intreb ce telefon are pentru ca chiar nu stiu si mor de nerabdare sa aflu ce telefon are.Si daca as intreba-o asa ceva cu ce sa continui?
Faza e ca eu sunt putin cam timid cu ea.
Deci spuneti-mi in comentarii ce as putea sa fac.Va rog mult.

Răspuns Câştigător
| ALittleDeath a răspuns:

Am ras putin la intrebarea ta. Esti simpatic tare, eu zic sa mai astepti sa cresti. In viitor, o sa-ti dai o palma singur cand o sa citesti intrebarea asta. Bafta!

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Du-te cu tupeu frate fetelor le plac badboys nu baieti simtitiwinking incearca sa te integrezi in grupuri de baieti badboys sa inveti de la ei si vei avea fete la picioarelel tale

| WaterDrop a răspuns:

Nu! Nu vrei sa faci asta.

Stii ce trebuie sa faci? Sa mananci mai putin, sa incepi sa faci un sport ca sa-ti intri in forma, apoi sa te combini cu prietena ei cea mai buna.Asta trebuie sa faci nu sa umbli acum dupa ea.Nu te vrea.