| sonya69 a întrebat:

Imi place de un baiat care nu vroiam sa afle ca il plac. Cineva din alta clasa a venit sa ma intrebe daca imi place de el. Eu de rusine i-am spus ca nu mi-ar place citez:"de un obsedat, prost". respectiva persoana mi-a spus ca si clasa ei si a lui stiu ca imi place, inclusiv el. acum nu stiu ce sa fac... maine daca ma intreba de ce i-am spus chestile alea(pe care sunt sigura ca acea persoana ii va spune ce am zis) eu ce sa zic? sunt intr-o mare dilema...
va rog, ajutati-ma!
sonya

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Uite stii... sunt timida. si e normal ca in momentul in care ma intreaba cineva in fata tuturor sa raspund asa...fiindca m-am intimitad foarte rau,mai ales ca noi nu suntem impreuna, tu nu stiai ca te plac si nici nu as fi stiut cum ai fi reactionat atunci! Poate radeai si tu de mine! Pune-te in locul meu! Eu chiar de plac, daca era sa fie adevarat.nu imi mai ceream acum iertare.nici nu imi pasa.si daca tot s-a ajuns aici am putea sa ne intalnim dupa ore sa mai vorbim?happy(Aici o sa inteleaga el despre ce e vorba si te vei face si cu o intalnire)
Bafta in ceea ce faci! Dua? laughing

7 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Mc de fundabatting eyelashes

| AnGeL a răspuns:

Ai sa ii spui exact adevarul asa cum l-ai descris aici
nu ai nimic de pierdut daca ii spui ce simti pentru el (mai tarziu iti va parea raudaca nu ii spui)

| Stunt3r a răspuns:

Nu cred ca acea persoana ii va spune. Daca totusi o va face iti ceri scuze si ii spui adevaru pentru ca ai fost rusinata ca lumea sa afle.
Funda? happy

| Alessio_8778 a răspuns:

Normal ca ii va spune. te-ai pus intr-o lumina naspa. data viitoare ai grija ce vorbesti

| Crysstynaa_1272 a răspuns:

Pai spune-i ca esti timida si cerei scuze pentru ceea ce ai spus despre el♥.Ai putea sa ii spui ca tu chiar il placi si daca si el simte la fel intalniti-va si mai discutati voi! ok? baftaaa si lasa-mi id tau pe privat sa vb pe mess:*

| CezarGroza a răspuns:

Tu poarta-te normal.Si daca te intreaba maine, intreaba-l de unde stie.(Banuiesc ca nu ai strigat in gura mare ca iti place de el).Si daca ai zis de obsedat si etc e cam greu sa mai ai o relatie cu el din moment ce ai zis asta despre el.Fii calma...sunt inca cateva milioane de barbati/baieti pe lumea asta.Deci capul sus privirea inainte, si bafta mainewinking

| Ajutoarea2 a răspuns:

Simplu. Ii spui ca esti o fire mai timida cand vine vorba de relatii si chestii. Nu voiai sa afle toata lumea pentru ca te temeai sa nu isi bata joc de tine, sau ceva de genu. Erai speriata sa nu rada si el de tine. Ii ceri scuze si iti tin pumnii. sper sa te inteleaga. Bafta