| Cabuli99 a întrebat:

Imi place enorm de un baiat si as vrea sa ii spun asta pe mess sa ii zic ca imi place de el si sa il intreb daca vea sa fie cu mine. dar daca el nu ma place? si ambele raspunsuri vr fi dezaprobatoare.atunci ce pot face pentru ca, cu siguranta nu voi mai putea da ochii cu el.si imi va fi foarte rusine dupa aceea. voi ce ziceti? sa imi iau inima in dinti sau nu? vreau SFATURI SI PARERI!

3 răspunsuri:
| Sabinutza16 a răspuns:

Parerea mea e ca e banal sa-i spui "hey imi place de tine " si derivatele acestei propoziti mi se par banale! Un baiat la fel ca si o fata trebuie cucerit nu ca "imi place de tine hai sa fim impreuna ". Sfatul meu pentru tine ar fi sa vb cu el sa-l faci cumva sa te placa asta cu felul tau de a fii, sau puteti sa iesiti nu e neaparat sa ii spui pe messwinkingBafta:*

| toxicandy96 a răspuns:

Km in aceiasi situatie sunt sh ew:-s ew i-as spune dar sh mie imi este frica de raspunssad sh ew nu's sigura de mine...dar daca uh esti sigura de uh spune-i... daca vrei sa ne mai dam sfaturi una la alta da-mi add pe mess sh mai vb neboonathiika happy

| nike19 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa mai vb k el, intai sa vezi asa cum e, daca esti pe gustul lui si dupa poti sa ii spui.sau 2, varianta mai buna krd, k ar fi bine sa iesiti sa va plimbati, va cun mai bine, va apropiati k o sa fiti doar voi 2 si se pot lega multe...:X:X bft