| AdelaTbw a întrebat:

In ultimul timp sunt foarte confuza. Nu stiu ce simt, e complicat. Este vorba despre 2 baieti. Unul dintre ei este genul de baiat rau, dar atunci cand este langa mine, e diferit. Imi place sa stam impreuna, cand nu il vad cateva zile imi este dor de el, cand ma atinge (din greseala/intentionat) simt ca imi bate inima mai tare, dar nu vreau sa il ranesc. Am spus niste lucruri care l-au deranjat, el stie si despre celalat baiat si am facut o comparatie intre ei de fata cu el, spunanand ca celalat este de 5 ori mai bun ca el. Iar in legatura cu cel de-al doilea baiat. Se comporta cu mine foarte dragut, atunci cand il imbratisez ma simt linistita si sincer as prefera sa raman in bratele lui. Ma suna cand nu poate dormi si adormim amandoi la telefon. Nu vreau sa ranesc niciunul dintre ei. Nici eu nu stiu ce e cu mine, imi pasa de amandoi. sad

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Alege-l pe cel care se poarta frumos cu toata lumea. Nu o sa-ti convina sa fii complice la un moment dat la ceva imoral. Ca sa nu mai zic ca deja il apreciezi mai mult pe celalalt. Eu cred in schimbare dar daca el e inca baiat rau, nu stiu ce sa zic. Faci ce vrei de fapt. Eu nu mi-as fi ales niciodata o fata care nu-mi semana.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Alege-l pe cel alaturi de care ai fi linistita si se comporta ca un om civilizat si educat.

Răspuns utilizator avertizat
| ElenaGhilbert a răspuns:

Daca ambii iti sunt egali in ochi, dar trebuie sa faci o alegere, ia doua fotografii de-alor si punele la intimplare, si alege una, atunci daca vrei regreta alegera ( adica baiatul din poza) clar e ca tu iubesti celalat baiat!

| rebiik a răspuns:

Incearca sa vezi care e mai bun pentru tine.Cu cel care ai mai multe in comun, aceluia da-i o sansa