| UFO03 a întrebat:

Intrebarea mea suna cam asa, imi place de o fata are 17 ani eu am 15 si sunt putin confuz.In vara aceasta ieseam cu mai multi prieteni preintre care era si ea petreceam mult tmp pe langa e mai vb o tineam in brate.ea de cand a inceput scoala a inceput o relatie cu cnv..As avea vreo sansa cu ea?
PS:ea site ca o plac.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca vrea o relatie cu cineva mai mic ca ea, daca vroia erati impreuna in ziua de azi

| Amelya02 a răspuns:

Probabil. după ce se desparte de ăla. intră pe ea

| DyNo a răspuns:

Da, ai avea, nu stii cum va decurge relatia cu acel baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ce crezi? daca ar fi vrut o relatie cu tine iti spunea

| BiancaGeorgiana a răspuns:

Nu cred. Esti si mai mic decat ea si daca a si inceput o relatie cu altcineva inseamna ca nu e interesata de tine. Imi pare rau ca te descurajez dar eu asa cred.

| BogdanNNNNN a răspuns:

Cautati alta!winking