| giulia224 a întrebat:

la ce varsta este ideal sa te dezvirginezi?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La 18 ani.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca ai fi fata mea, ti-as recomnda sa stepti cel putin pana la 21 de ani, cand ai un nivel serios de maturitate emotionala si intelectula, ca sa poti aprecia cat mai corect - raportat la viitor! - daca, cel cu care vrei sa imparti aceasta experineta unica, merita cu adevarat, si nu te va parasi apoi, invocand una dintre cele imi banale si mai ales, NEverificabile scuze: "credeam ca ma voi simti bine cu tine, ca va fi altfel, dupa, dar... ca acum ma simt confuz, etc"...

Pana atunci, fa Petting, mare atentie la igiena manuala si genitala si cultiva-te si maturizeaza-te!

| ph3112 a răspuns:

Eu m-am dezvirginat la 5 ani cu greblutalaughingnu am rezistaat tentatiei

| h3r a răspuns:

Sa nu incerci singura, te rog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am inceputt la 12. dar cred ca e nutrmal dupa ce treci de pubertate

| simonarus a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate... nu ti/a fost frica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru simonarus):

Mi-a fost dar nu mai rezistam ttentatiei ca daca ma inbonaveam pa aoleu.ca nu mi-am pus prezervativ.pe atuncea nu miardea mie de sigurantaa. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| StefiM a răspuns:

50 de ani

| DurexBun a răspuns:

La varsta cand vei intalni persoana potrivita.

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Nu e o anumita varsta la care sa iti pierzi virginitatea, atunci cand simti ca este momentul potrivit o faci, bineinteles, trebuie sa fie persoana potrivita, sa fie cineva care are incredere in tine si care te iubeste. eu zic ca ar trebui sa te informezi mai mult despre asta inainte sa faci pasul acesta pentru ca este ceva destul de important happy

| Outspoken19 a răspuns:

21 de ani.

| simonarus a răspuns:

Daca tii la sanatatea ta cel mai bine cred ca la 16/18 ani

| rares1414 a răspuns:

Cand prinzi