| tslex a întrebat:

M am hotarat sa i marturisesc fetei de care imi place ce simt pentru ea.Am o banuiala ca ma place dar sunt pregatit pentru orice(adica si un refuz). m am saturat sa mi pun 1000 de intrebari, sa ma framant intruna. Fetelor, voi cum a ti prefera sa va spuna asta un baiat? sa va ia deoparte si sa va zica direct sau mai pe ocolite? ...sau prin alta varianta?

7 răspunsuri:
| notsurewhoiam a răspuns:

Daca ii zici direct o sa aprecieze mai mult pentru ca e mai greu dar nu stiu ce simte ea pentru tine...

| RAY a răspuns:

Asa te vreau, spune-i direct in fata tu personal sentimentele tale, totul este sa inceri asta e cel mai important lucru in viata sa incerci, daca ai pierdut o lupta nu uita viata i un razboi nu o lupta, bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Direct! Fii sincer!

| tania_5982 a răspuns:

Eu as vrea sa-mi spuna direct. Adevarul e ca prima oara nu stiu daca l-as crede, dar daca imi spune ca nu ma minte, ca e adevarat, si imi demonstreaza ca ma iubeste, cu siguranta ca il voi crede.

| WITCHgirl a răspuns:

Direct e cea mai buna varianta, dar sa fie natural

| Ingerashdragutza a răspuns:

Sa ma ia deoparte si sa imi spuna direct dar in acelasi timp si romantic si fara rusine, mie asa mi-ar place.