| PapusaDeMetal a întrebat:

Ma numesc Cristina si am 11 ani big grin. Vream sa va spun ca : am sani dezvoltati, am par pubian, par la sub-brat, cosuri! Si de mai mult tim imi curge un lichit alb-galbui... Ce credeti? Imi va veni ciclul?

Răspuns Câştigător
| NorishorPhufos a răspuns:

Depinde de la o persoana la alta. Mie cand mi-a venit prima data nu mi-a curs deloc, insa acum da. Poate sa fie din mai multe motive, insa da, poate sa fie un semn ca e pe punctul de a-ti veni.

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In viitorul apropiat iti va veni ciclu

| Alexandru0007 a răspuns:

E posibil sa-ti vina da, daca esti asa dezvoltata cum spui

| PapusaDeMetal explică (pentru Alexandru0007):

Dar tu esti baiat laughing Ce cauti tu aicea si comentezi?laughing)) De unde stii de asta?

| Alexandru0007 a răspuns (pentru PapusaDeMetal):

Imi dau cu presupusul, tu judeca si crede ce vrei

| Azµre a răspuns:

Depinde, mai degrabă poate fi o infecție, vorbește cu mama ta.

| PapusaDeMetal explică (pentru Azµre):

Kk :* Dar...Am vazut ca la multi li s-au intamplat asa si le-au venit happy Ap. Esti de treaba la prima vedere laughing Trimite-mi cererewinking ...Si mai vreau raspunsuri straight face

| Ilinka10 a răspuns:

Nu neaparat. mai ai de asteptat. nici nu iti doresc! lichidul ala este la toate fetele:p

| PapusaDeMetal explică:

Nici eu nu imi doresc! Dar vreau sa fiu pregatita...Si da stiu ca curge dar prietenelor mele inainte sa le vina le curgea acel lichid si, Cred ca imi va veni crying( Dar nu stiu.

| PapusaDeMetal explică:

Celor care au spus de infectii! Nare cum sa fie pentru ca nu am usturimi, durerimiroase delocstraight faceSi nu poate fi! A. Da si nu e neaparat alb-galbuie! Transparenta...ce o mai fi laughing

| EllaEli a răspuns:

Pai.poate sa iti curga mai mult timp.iar apoi sa iti vina.La unele fete le vin mai tarziu la unele mai devreme. Dupa ce iti va veni ciclul o sa iti mai curga lichid..asta este pubertate.Insa te sfatuiesc sa ai intotdeauna un tampon la tine ..la sc...
Sper ca te-am ajutat:*

| PapusaDeMetal explică (pentru EllaEli):

Iti multumesc tare mult :* Mi-ai fost mult de ajutor happy Am sa port... Dar te rog trimi-temi cererewinking

| BunaCeMaiFaci a răspuns:

Voi puneti mereu intrebari din astea tampite pe TPU? Stii ca lucrul asta poti sa-l vorbesti cu mama ta nu cu un site, mai ales ca este legat de intimitatea ta.