| IoanaSorina a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o problema?
In primul rand..Imi place de un baiat..Si la inca 2 prietene ii place de el. Nu stiu ce sa fac big grin Si lui cred ca ii place de mine, pentru ca de ziua mea me-a dar o ciocolata(ziua mea a fost luni). Nu stiu ce inseamna.Dar observ ca atunci cand trec pe langa el e rusinos big grin
Va rog ajutati-ma! Ce trebuie sa fac? crying

FUNDAA cel mai "bun" raspunswinking!

Răspuns Câştigător
| FamousGirl4 a răspuns:

Heii draga mea! Incepi prin a spune ca te place, ce poate fi mai frumos? Uite, daca esti sigura ca vrei sa iti dezamagesti prietenele, atunci poti incerca sa, fi mai matura in prezenta lui. Sa il faci sa rada, incearca sa ii dai cu mana prin par asa, prieteneste... sau daca ai tupeu poti sa-l pisti. Asta iubesc baietii, atentia unei fete pe care o plac. Daca este un figurant asa, mai de bani gata, poti incerca sa te imbraci foarte frumos, sa fi mereu aranjata (nu ma refer la make-up profesional si la haine D&G Bershka sau Zara, nu) Sa fi eleganta si naturala. Te pupp si bafta!

7 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el pe mess, la telefon si testeaza cam ar vrea de la viata, daca isi doreste prietena, etc
De obicei rusinea dispare atunci cand vorbesti cu cealalta persoana printr-un obiect!
Trage-l de limba mai bine spus!
Succes!

| ReiVaN a răspuns:

I-ati musatata.
dupa aia mai vezi tu.

| neutrino a răspuns:

Viata e plina de concurenta. Mereu vor castiga cei puternici, destepti si frumosi. Baiatul dorea sa mancati impreuna ciocolata, asa ca, ia frumos o ciocalata si invita-l sa o mancati amandoi. Bafta!

| IoanaSorina explică:

Multumesc ca crezi asta :*

| Kekokll a răspuns:

Eu zic sa fi sincera si sa ii spui ca iti place de el si dupa acea intreaba-l si pe el daca ii place de tine.

| IoanaSorina explică (pentru Kekokll):

Mi-e rusine sa fac asa... big grin