| RockOut4ever a întrebat:

Mai stiti povestea mea cu Sorin ( http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/hey-TPU-am-o-mare-prob lema lema-mai-stiti-intrebarea-http-www-TPU-ro-dragoste-si-se x-buna-TPU-am-o-problema-daca-va-uitati-la_2/ )? As vrea sa va spun ca devine tot mai complicata. Ieri cand am fost la scoala la inceputul fiecarui pauze a venit la parter, iar in 2 pauze a stat chiar in fata clasei mele si cand am plecat acasa ( ieri am terminat la acceasi ora ) mergea cu prietenii lui pe langa mine. Si in statie ( nu nu-am oprit nici eu nici el in statie ). Si-a luat samas bun de la niste prieteni care s-au oprit acolo apoi cand am trecut eu ( eu eram cu 1 m in spatele lor ) mi-a pus o usoara "piedica ". Adica doar a atins piciorul lui de al meu ( ma gandesc ca a facut asta pentru a imi atrage atentia ). Apoi dupa ce am traversat strada (el a luat-o in stanga eu in dreapta) se tot uita in spate. Am uitat sa va spun ca in drum spre casa se tot uita la mine, in ochii mei mai exact. Ce se intampla pana la urma? Pe cine place? Vreau sa ma lamureasca si pe mine cineva ca nu mai inteleg nimic.

PS : Cristina nu era pe acolo eram doar eu cu Malina dar el nu o stie pe ea

PS 2 : Dau funda

1 răspuns:
| leonardo a răspuns:

Fii antena cum faci: te duci la el intr-o pauza si ii zici: ba, gigele, ia vino un pic sa vorbesc ceva cu tine ( si il tragi mai intr-un colt sau il scoti pe hol afara). Si il intrebi: auzi ma, ia zi, tie iti place de mine ca asa am auzit eu de la niste fete? Si daca intreaba ca de ce te intereseaza (sau orice altceva) ii zici ca daca iti raspunde el primul ii zici si tu (da' il pacalesti si nu-i zici nimic).

Manevra e daca zice ca nu-i place de tine, sa zici "bine ca am lamurit-o si p-asta, hai pa!" si pleci ca o jmekera si pe el il lasi pe hol ca fraieru'winking.

Auzi, da sa faci exact cum ti-am zis ca daca zici altceva, se strica smecheria si iese nasol.

PS: daca iese vrajeala si va combinati, folositi prezervativul neaparat ca va bat parintii de va iese dragostea pe urechi