| RockOut4ever a întrebat:

Mai stiti povestea mea cu Sorin ( http://www.TPU.ro/......tati-la_2/ )? As vrea sa va spun ca devine tot mai complicata. Azi cand am fost la scoala la inceputul fiecarui pauze a venit la parter, iar in 2 pauze a stat chiar in fata clasei mele si cand am plecat acasa ( azi am terminat la acceasi ora ) mergea cu prietenii lui pe langa mine. Si in statie ( nu nu-am oprit nici eu nici el in statie ). Si-a luat samas bun de la niste prieteni care s-au oprit in statie apoi cand am trecut eu ( eu eram cu 1 m in spatele lor ) mi-a pus o usoara "piedica ". Adica doar a atins piciorul lui de al meu ( ma gandesc ca a facut asta pentru a imi atrage atentia ). Apoi dupa ce am traversat strada (el a luat-o in stanga eu in dreapta) se tot uita in spate. Am uitat sa va spun ca in drum spre casa se tot uita la mine in ochii mei mai exact. Ce se intampla pana la urma? Pe cine place? Vreau sa ma lamureasca si pe mine cineva ca nu mai inteleg nimic.
PS : Cristina nu era pe acolo eram doar eu cu Malina dar el nu o stie pe ea
PS 2 :

Răspuns Câştigător
| sofia_8041 a răspuns:

Eu zic ca baiatul te place.Am citit si cealalta intrebare a ta si sincer chiar nu cred ca o place pe prietena ta cristina.Adica simplul fapt ca nu a lasat-o sa treaca nu insemna ca o place ci eventual doar ca s-a jucat.
Dar pe tine este foarte probabil sa te placa si tot ce face, ii ca sa-ti atraga atentia.Parerea mea ii ca ar trebui sa afli mai intai daca mai sta cu Andreea, si daca da atunci eu te sfatuiesc sa nu te bagi pntru ca inseamna ca numai se joaca cu tine.
Daca chiar te-ar placea atunci ar lasa-o pe ea pentru tine, dar exista si varianta sa fie cu ea numai chiar pentru ca crede ca tu nu-l placi. Poate ar trebui sa-i arati si tu ca il placi dar sa nu-i arati in sensul ca vrei sa-l saruti ( ar fi o mare greseala din partea ta daca ai face asta). Arata-i prin gesturi ca il placi, flirteaza cu el, cand vorbiti fa-i complomente si atinge-l asa ca din gresala.Sigur isi va da seama ca il placi si daca si el te place va face el urmatorul pas.
Mult succes si a da nu uita sa nu-i arati prea mult ca il placi ci uneori sa-i arati putina indiferenta, tine-l pe jar... leagana-ti trupul cand treci pe langa el( cu o precehe de tocuri si niste blugi stramti sigur nu dai gres)...intr-un final il vei innebuni si va face el primul pas.
Te pup si ai grija de tine.