| RockOut4ever a întrebat:

Mai stiti povestea mea cu Sorin ( http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/hey-TPU-am-o-mare-prob lema lema-mai-stiti-intrebarea-http-www-TPU-ro-dragoste-si-se x-buna-TPU-am-o-problema-daca-va-uitati-la_2/ )? As vrea sa va spun ca devine tot mai complicata. Ieri cand am fost la scoala la inceputul fiecarui pauze a venit la parter, iar in 2 pauze a stat chiar in fata clasei mele si cand am plecat acasa ( ieri am terminat la acceasi ora ) mergea cu prietenii lui pe langa mine. Si in statie ( nu nu-am oprit nici eu nici el in statie ). Si-a luat samas bun de la niste prieteni care s-au oprit acolo apoi cand am trecut eu ( eu eram cu 1 m in spatele lor ) mi-a pus o usoara "piedica ". Adica doar a atins piciorul lui de al meu ( ma gandesc ca a facut asta pentru a imi atrage atentia ). Apoi dupa ce am traversat strada (el a luat-o in stanga eu in dreapta) se tot uita in spate. Am uitat sa va spun ca in drum spre casa se tot uita la mine, in ochii mei mai exact. Ce se intampla pana la urma? Pe cine place? Vreau sa ma lamureasca si pe mine cineva ca nu mai inteleg nimic.

PS : Cristina nu era pe acolo eram doar eu cu Malina dar el nu o stie pe ea

PS 2 : Dau funda

Răspuns Câştigător
| Kawaiii a răspuns:

Buna! Am citit intreaga ta poveste si cred ca toata faza cu "urcatul la et. 2 ca sa il vezi pe Sorin"l-ar fi putut face sa creada ca esti innebunita dupa el. Take it easy! Daca acum el crede asta s-ar putea folosi de tine.Incearca sa il eviti pentru o vreme si sa vezi daca el continua sa te caute, etc. Daca face asta inseamna ca te place daca nu inseamna ca doar vroia sa se foloseasca de tine! Daca vrei imi poti da id-ul tau si mai vbbig grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are chef de glume proaste asteapta ca el sa iti zica ca te place pana atunci fate ca si cum nu stii nimic

| EuCuTine a răspuns:

Da postezi asta de 4 ori pe zi. Wtf de 2 ori in 1 ora.