| FallenDemon a întrebat:

Mda verisoara iubitei mele ii disperata dupa mine I don't want to see ma invitat la suc si la cum o cunosc ii in stare sa o faca si cu mine daca o sa ies cu ea laughing eu nu prea as vrea dar ea ma tot bate la cap ca-i doar un suc rolling eyes + ca ma simt vinovat fata de iubita mea straight face mda intrebarea mea-i are rost sa merg cu ea la suc? sau sa o refuz(mda mentionez ca pentru ea nu simt nimic rolling eyes + ca pe iubita mea o iubesc foarte mult si ma simt vinovat thinking nu as vrea sa-i frang inima dintr-o prostie )mersi de ajutor whistling

Răspuns Câştigător
| IrenneDrt a răspuns:

Nu ieşi cu ea la suc, e clar că vrea mai mult de la tine. Eu spun să iţi vezi de prietena ta, e mult mai preţioasă decât oricare altă amatoare ţinănd cont de faptul că te iubeşte. Cum se spune : nu ceda tentaţiei. Dovedeştei ca o iubeşti. Baftă!

3 răspunsuri:
| r0xanyka0 a răspuns:

Buna.Poi refuzo sau zii k iesi cu ea la un suc doar daca vn si prietena tawinking.sau mai este o varianta zii iubitei tale k verisoara ei vrea sa iasa cu tine la un suc. si cand te intalnesti cu vara'sa o iei si pe prietena ta cu tine fara sa stie verisoara eiwinking.Succeswinking. Sper k ai in inteles la ce ma refer :d... Daca te'am ajutat imi dai funda?:d.

| FallenDemon explică:

Mersi de ajutor tongue am rezolvat problema eu am refuzat-o si sora ei mai mare a observat ca se tot da la mine si a sunat-o pe iubita mea si ia povestit ce s-a intamplat (mi-am cerut scuze de la iubita mea ea a zis sa nu ma stresez ca nu am de ce sa-mi cer scuze pentru ca a stiut ca nu o pot insela si a avut incredere in mine happy )

| rukimika a răspuns:

Nu fi prost! refuzo si spune-i in fata, o iubesc pe iubita mea, numi strici tu relatia, nu ma interesezi. Nu te supara XD