| ChloeCupcake a întrebat:

Mi.am facut un iubit in vacanta si totul a mers perfect...pana acum. Nu locuim in aceeasi tara. El tot imi spune ca ma iubeste si asa mai departe. Dar a inceput sa ma minta. Mi.a zis prima oara ca e aceeasi zodie cu mine, acum zice ca e alta zodie, si nu numai asta. Nu e ca are alta prietena dar nu suport sa fiu mintita si acum ca am aflat nu prea mai aceleasi sentimente fata de el. Ce sa fac? Nu vreau sa.i frang inima!

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ai alte ocupatii, fa-ti o agenda in care pe el sa-l cuprinda cu tine doar duminica la biserica.

| Rree a răspuns:

Aveti o relatie pe Skype? laughing