| RoxAnana a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac cu prietenul meu. A inceput sa minta (desi nu prea stie cum) dar o face. zice ca se duce undeva si de fapt se duce in alta parte. Am inceput sa ma racesc fata de el pentru ca nu suport sa fiu mintita. m-am despartit prima data de el dar am decis sa ii mai dau o sansa. acum vad ca si-a ratat-o. vb lui de genu "te iubesc prea mult" sunt doar niste vorbe in vant pentru mine.deci cel mai bine e sa ma despart cat mai repede de el? adica nu mai vad un viitor.sad

Răspuns Câştigător
| iuliii_8417 a răspuns:

Parerea mea e sa te desparti de el. Eu nu cred ca te mai iubeste si probabil ca nici nu te meritablushing Daca il iubesti si il iubesti happy incearca sa vorbesti cu el sa ii explici. ca trebuie sa. ti spuna adevarul nu sa minta. Daca nu intelege. asta este happy sper ca te.am ajutat :* :*batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa te desparti de elwinking adica daca te minte e clar ca nu te iubestewinking daca te.ar iubii ti.ar spune tot sper ca ti.am fost de ajutor :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A-i putea sa ii mai dai o sansa, dar daca lucrurile continua tot asa, adica mintindu'te! probabil cel mai bine ar fi sa te desparti de el! Oricum baieti mai sunt, si iti vei gasi pe cineva care sa te merite!happy