| ionutz255 a întrebat:

Hey TPU.Mie imi place de o fata,cum ii dau de inteles ca o plac? Adica nu vreau sa fiu direct sa ii zic "Vezi ca te plac,fii cu mine" laughing Vreau sa ii spun in alt mod, si nu stiu cum...Ma ajutati va rog? Apreciez

Răspuns Câştigător
| deejayoo a răspuns:

Man fi atent nu trebuie sa-i spui tu pe direct asa.fa-o sa inteleaga ca o placi sa-si dea seama singura.si chestia asta o sa o faci atunci cand vei vorbi mai mult cu ea.cand te vei purta frumos cu ea cand vei glumi.dar ce mai important este conversatia.nu folosi cuvinte pompoase.fi tuu insuti si iti voi garanta ca te va place(asta daca si ea simte 1 % ceva pentru tine) sper ca te-am ajutat. funda?

2 răspunsuri:
| MaxEnergyzed a răspuns:

Pai incearca sa intri in conversatie cu ea.Dar nu incerca ceva in genul sa" Ce frumoasa esti "pentru ca nu merge.Crede-ma mi s-a intamplat...happy dar
incearca sa ii spui unei prietene ca-ti place de ea iar prietena ta sa iti puna ceva vorbe bune, apoi va imprieteniti si etc.happy

| Cristy_5268 a răspuns:

Spune-i unui prieten/prietena...sa vb cu ea si sa puna o vb buna despre tine...BAFTA!tongue