| fancyLadyGaga a întrebat:

o sa sune ciudat dar...Se poate muri de inima franta?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunabatting eyelashes pai depinde de caz aicithinking Sunt oameni care din cauza suferintelor pe care le au ajung sa intre in depresii destul de urate care ii fac sa isi puna capat zilelor.Depinde de fiecare om cum trece peste suferinta, altii sunt luptatori si reusesc sa invinga, altii se dau batuti si aleg o cale mai usoara sa scape de durere si isi pun capat zilelor.

9 răspunsuri:
| Bocanila a răspuns:

Da...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare e asta? sigur ca nu

| NuMaContrazice a răspuns:

Te poti imbolnavi, si poate duce si la moarte, dar trebuie sa suferi mult...

| Larisssaa a răspuns:

Bună. Depinde de caz.
Dar se poate cade în depresie să nu ai poftă de mâncare... etc. Şi aceste lucruri pot duce la moarte.

| Ycu a răspuns:

Din suferit poti sa cazi in depresii foarte puternice, si ajungi la ganduri de sinucidere, deci da se poate tongue.

| altrix a răspuns:

Decat daca iti tai venelex_x

| Nelamuritul a răspuns:

Stai calma se findeca in timp.

| MotanuJmekerit a răspuns:

Pai nu cred ca se poate muri dar in tradevar daca suferi fffff tare parca ti se infunda gatu nu stiu cum si nasul numai prea poti respira... Deci 20 % Se poate muri.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns:

De murit nu se moare, daca daca suferi foarte rau cazi in depresie, ceea ce duce la sinucidere sau tratare.