| JustMe_8650 a întrebat:

TPU! Am si eu o mica-mare nelamurire:miercuri mi-am incarcat cartela cosmote si mi-am activat o extraoptiune cu :2400 de minute si 2400 de Sms-uri in retea si 140 minute si 140 sms-uri in alte retele. Dupa ce am activat extraoptiunea, mi-au dat mesaj ce pe 19.03.2011 asta insemnand sambata extraoptiune mi se va reduce la jumatate. Asa ca eu am incercat sa consum minutele din alte retele si din 140 mi-au mai ramas 68. SI astazi cand cand mi-am verifiat minutele in alte retele mai aveam 0, nu inteleg din moment ce am consumat jumatatea pe care voiau sa mi-o ia, mi-au luat si celelalte minute? Imi pare rau pentru ca eu vb destul de mult in alte retele si extraoptiunea imi expira abia luna urmatoare iar eu in alte retele nu mai pot vb pentru ca trebuie sa pletesc cu credit. Ma poate ajuta cineva? Credeti ca se va intampla (in favoare mea) ceva daca sun laei la servicii cu clientii?
Multumesc

1 răspuns:
| yulya_5966 a răspuns:

Deci tu nu trebuia sa vorbesti in alte retele pana nu iti lua ei jumatatea de minute si acum depinde cu cat credit ti-ai reincarcat