| CherryGirl67 a întrebat:

Hey TPUhee hee

Pe facebook, care e diferenta dintre "in a relationship" si "in a open relationship"?

fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Sabrina25 a răspuns:

In a relationship = intr-o relatie.
in a open relationship=intr-o relatie deschisa (neserioasa, vrajeala)

5 răspunsuri:
| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Sweety open relationship se refera la faptul ca membrii acelui "cuplu" facut la vrajeala cum s-a zis mai sus cad de acord sa se intalneasca si cu alte persoane. nu sunt legati unul de celalalt cum mai sunt unii care nu-si lasa partenerul sa miste si banuiesc ca sunt ok sa fie inselati. relatia asta e un fel de invitatie la distractie. dupa parerea mea cel mai bun tip de relatie pentru tineri

| bombolinna a răspuns:

Pai "in a relationship" inseamna "intr-o relatie" si "in a open relationship" inseamna "intr-o relatie deschisa".:d

| CherryGirl67 explică:

Stiu ce inseamna, da este vreo diferenta?

| Andu_7395 a răspuns:

Un fel de "fac sex magic" dar facebook style happy

| dydy_1467 a răspuns:

In a relationship=intr-o relatie
in a open relationship- intr-o relatie deschisa big grin