| CookiexD98 a întrebat:

plac foarte mult un baiat si nu stiu ce sa fac... Mi-a zis ca sunt,, buna`` si se tot uita la mine. Ce inseamna cand un baiat se uita la tine insisten? Si ce as putea sa aflu daca ma place si daca nu ce as putea sa fac sa ma placa? Fundoi mareeee

Răspuns Câştigător
| Alex99dru a răspuns:

Daca se uita insistent la tine inseamna ca te place dar n-are curaj s-o zica! deci fa tu primul pas! sper ca te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Mai,nu ca se gandeste la sex daca ti-a zis ca esti "buna",dar a adoptat un stil cam vulgar de-ati spune ca te place! Daca il placi si tu incat esti dispusa sa treci peste asta,ia initiativa! Pe mess, prin biletele, sms-uri e cel mai simplu se comunicat daca esti timida sau ti-e pur si simplu teama sa-i spui in fata.Afla-i ne d tel, sau idd-ul de mess si da-i bataie! Ca la partea cu bunul simt si cizelat, il poti face tu sa fie cum iti doresti!

| inger02 a răspuns:

Daca a zis ca esti buna vrea sex. pentru ca de aia se uita insistent se uita la fundul tau tongue una e sa iti zica ca esti frumoasa si isteata dar cand zice ca esti buna vrea alceva tongue

| Stuff a răspuns:

Ar trebui sa va cunosteti mai bine sa petreceti ceva timp impreuna si sa iti dai seama ce fel de persoana este si dupa aceea ai putea sa ii spui tu ca il placi ca nu ai nimic de pierdut

| nesuferit a răspuns:

Daca ti-a zis ca esti buna ce mai astepti? arata-i ca esti interesata si tu de el.

| Unbearable a răspuns:

,,Buna"? Buna gospodina, buna la suflet, buna la poker, buna de... manipulat? Daca n-a mentionat, inseamna ca vrea sa te invite la el acasa. Eu zic sa stai in banca ta, si-asa n-ai nimic de castigat.

| www.filme-hd.do.am a răspuns:

laughinglaughing daca ti-a zis direct ca esti "buna "... si nu ca arati bine, probabil... se gandeste la sexxxxx atunci cand zici ca se uita la tine :d

| oanacristiana a răspuns:

Nu prea e ok sati placa asa mult de el daca a zis ca esti bunawinking pentru ca inseamna cu ottul altceva straight face.dar daca tipul este ok si daca ai vazut ca se comporta frumos cu tine si lumea din jur ai putea sal chemi la un suc gen hai la un suc sa mai vb si noi.