| CravataAlbastra a întrebat:

Cum a fost pentru voi prima noapte de dragoste? Cat de mult v-a durut fetelor? Povestiti-mi Cat mai mult si fete si băieți.

6 răspunsuri:
| AnonimNoName a răspuns:

A fost frumos prima data, dar a doua oara a fost mult mai frumos, nu mai era stres ca patezi patul. Si nu doare atat de tare daca are rabdare cu tine si te penetreaza tot asa incet si cate putin. A curs putin sange, dar nu mult. Doare putin, da e o durere oarecum placuta si suportabila. Crede-ma ca nu o sa regreti mai ales daca baiatul cu care o faci te iubeste si il iubesti. Si o sa te simti oarecum implinita, o sa vezi viata cu alti ochi. Eu am aproape 18 ani si s-a intamplat abia acum 3 saptamani. Ai grija si cu varsta.

| anonim11xx a răspuns:

Esti fata sau baiat, ca sa stiu ce sa povestesc? laughing

| CravataAlbastra explică (pentru anonim11xx):

Contează? laughing) tu povesteste acolo. happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim11xx):

E fată, uita te la intrebările puse de ea.

| CravataAlbastra explică (pentru CristiDinBucuresti):

Corect.winking

| SelenaTeffey a răspuns:

Dacă vă iubiți, totul va fi bine, eu am făcut prima dată acum 2 săptămâni, țin să îți spun că am avut o durere groaznică primele 2-3 penetrări, dar după, durerea s-a ameliorat, a fost dar nu foarte puternică, dacă o faci pentru prima dată, trebuie să nu fie grabă, şi să nu te penetreze adânc, doare, îți spun din propria experientă happy La început, am folosit prezervativ, dar după 5-6 minute, am renunțat la el, dacă iubitul tău, este foarte atent si ştie ce face, neprotejat, e mai plăcut. depinde de el, de experiența lui. happy sper că te-am ajutat. Pup.