| Bebiitzsa a întrebat:

Heii, cum a fost prima voastra dragoste? ( povestiti )

4 răspunsuri:
| AndraCB a răspuns:

Aia a fost dragoste? Hmm... prima dragoste e cam la fel pentru toti, ca de-aia ii zice "prima dragoste". Toate au ceva in comun: fluturi in stoman, ideea ca e alesul, ca e cel/cea mai tare, mai deosebit/a etc. Si de cele mai multe ori o amintire frumoasa a adolescentei.

| DeN1 a răspuns:

Eram in parc cu niste prietene... aveam vreo 11 ani si veneau doi baieti in fata noastra.Pareau de vreo 17 ani.A venit unul dintre ei langa mine si a inceput sa ma complimenteze.Era foarte dragut dar nu stiam nimic despre el.Pana la sfarsitul serii am tot vorbit pana l-am cunoscut mai bine iar apoi m-a sarutat blushing Avea 18 ani iar eu 11 sau 12 thinking laughing Ciudat, ha? Dar dragostea nu are varsta :d

| JustMeAndy a răspuns:

Pai primul baiat l-am placut vreo 3 ani dar aia nu era dragoste la 11 ani crd m-am indragostit intr-o vara d un baiat pe care il cunoscusem intr-o excursie in vara aia am slabit 3 kg nu aveam pofta de mancare dormeam tot timpul ma simteam asa epuizata dar mi-a placut. Dar dupa 1 an am aflat ca o place pe prietena mea cea mai buna si am renuntat nu am renuntat din cauza prietenei bine si asta a fost 1 detaliu. Dar am renuntat fiindca stiam ca nu ma place era si mai mare decat mine cu 1 an jumate. Dragoste de copil :d

| BiancaAnaMaria a răspuns:

Nu esista asa cevahee hee...e doar o impresie de atasareoh go on