| andutzaa_1034 a întrebat:

Prietenul meu m-a intrtebat daca vreau sa am relatii sexuale cu el... Iar eu i-am spus ca nu sunt inca pregatita pentru pasul asta. Si de atunci nu prea am mai tinut contactul. Puteti sa ma ajutati chiar tin la el ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Lasa-l impace cu lumea lui de sexualitate nu sta cu cineva care te vrea pentru pat.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu prea ai ce face, in mod evident el nu tine la tine. Vroia din aceasta relatie doar sex, daca nu i-ai oferit, epntru el relatia nu mai are rost, fiindca nu are nici un fel de sentimente, nu s-a implicat.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Lucrurile stau mai clar ca niciodată. Este evident că tot ce a vrut de la tine este să vă culcaţi împreună. Odată ce a fost refuzat, te-a ignorat şi a plecat în căutarea altcuiva. Îmi dau seama că ţii la el, însă în acelaşi timp trebuie să fii conştientă că nu merită să te implici şi să îţi faci griji în legătură cu un astfel de om.
Dacă nu s-a gândit şi la tine, înseamnă că nu te merită. În plus, nu trebuie să îţi încalci principiile doar pentru a-l mulţumi pe el.
Ai mai putea face o încercare în a discuta cu el despre această problemă, însă nu cred că vei rezolva mare lucru.
Nu te îngrijora, ai toată viaţa înainte şi sunt sigură că vei întâlni pe cineva mult mai bun de atât. Baftă!

| WooLove a răspuns:

Inseamna ca e Badaran =D

| cupcake02 a răspuns:

Bucura-te ca ai scapat de unul care vroia doar sex. Orice ar fi, nu te impaca cu el, pentru ca daca vei ceda doar ca sa fii cu el, vei ajunge si mai dezamagita de atat. Cei care te vor doar pentru sex nu te merita, pentru ca inseamna ca nu te pretuiesc pe tine cu adevarat. Pretuiesc doar ce ai putea sa le oferi. happy

| Noreasontosimle a răspuns:

Ar fi bine sa nu-l mai cauti. E clar ca asta a vrut de la inceput. Foarte bine ca nu ai acceptat, probabil dupa asta sigur te parasea.sad asa ca bv tie. cauta-ti pe altcineva. Si nu ai cum sa mai ti la o persoana daca te gandesti ca a vrut sa te foloseasca.bafta. sper sa treci peste situatie.:*

| MajorAsshole a răspuns:

Dau raspunsul asta a nu stiu cata oare, deci...
@andutzaa Daca nu respecta la tine faptul ca nu esti pregatita, e clar ca nu-i pasa de tine atat de mult cat credeai tu/ cat te-a facut el sa crezi ca-i pasa. In acest moment, cel mai bun lucru pe care poti sa-l faci pentru tine e sa-i dai papucii. Nu mai pierde nici o clipa.

| Kafeeaua a răspuns:

Pai totul este clar.
el nu te place...a vrut doar sa o faceti.
daca el te paraseste doar pentru ca nu esti pregatita atunci e f evident.

| Necunoscută a răspuns:

Clar. Te vrea doar pentru futai. Dă-i pace!

Try on the next onewinking.

| Julieღ a răspuns:

Pai din moment ce i-a scazut interesul fata de tine in momentul in care i-ai zis asta inseamna ca tot ceea ce vrea de le tine e sa ai relatii sexuale cu el. Dupa mine un baiat care te iubeste si te apreciaza stie si sa astepte, sa inteleaga ca tu nu esti pregatita. Eu zic ca nu mai merita sa stai cu el... ai grija sa nu suferi! Succes, sper ca te-am ajutat. =)