| Creioane COlorate:)) a întrebat:

puteti adauga povestile voastre de dragoste si cum s-a terminat totul pentru ca imi place sa citesc povesti de dragoste Funda :X:X

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Aveam 13 ani, era pe punct sa plec din Romania si cu o zi inainte maicamea a decis sa plece cu o prietena de-a ei la niste oameni (necunoscuti in apropiere de cartierul meu) Locuiau intr-un satuc si eu am intrebat-o pe acea femeie: acolo unde are de gand maicamea sa mearga au o fata? si a zis da atunci am decis sa merg si eu ca aveam de gand sa pun ochii pe ea. Am ajuns si cand incep sa o vad am ramas uimit de frumusetea ei arata bine frumoasa...eu ma prefac ca ma uit la ea scot o revista din masina ca eram cam rusinos si ea se tot uita la mine pana cand la un moment dat ne-am pregatit sa mergem sa facem un gratar si eu incepusem vorba cu ea i-am zis ca imi place de ea ca daca are prieten oricum stiam ca nu pentru ca ea avea 9 ani laughing, si totul bine ajungem la gratar neam balacit in apa apoi eu vroiam sa merg cu ea sa ma ascund sa ne pupam si nu vroia m-am cam suparat m-am dus in masina si acolo a venit dupa mine si ma tot imbratisa eu morocanos. Dupa ce am mancat la gratar am mers spre casa la ea si o tineam in brate m-a pupat pe frunte si mi-a trecut supararea, apoi spre seara ne pregateam sa ne bagam in pat si fratele ei vroia sa dorm cu el dar eu am decis sa dorm cu ea parintii ei erau in aceeasi camera si dormeau jos si mau lasat sa dorm cu ea si maicamea a fost de acord atunci cand sau stins toate luminile ea a venit la capul meu si neam mozolit vreo 2 ore. Ziua urmatoare era pe punct sa plec acasa si eu vroiam sa vina la mine sa mai steo o zi inainte sa parasesc tara si maicasa a lasat-o dar l-am lasat si pe fratesu mai mic sa vina ca asa credea ca fac prostii cu fiisa si noaptea tot impreuna am dormit l-am trimis pe fratele ei in sufragerie sa ne lase impace si tot asa pupaceala atingeri doar nu aveam de gand sa fac sex la 13 ani laughing si pana la urma ziua urmatoare a plecat si eu am parasit tara. Dupa vreo 2 sau 3 ani am reluat legatura cu ea ea mi-a dat o scrisoare cu un iepuras si eu i-am trimis ceva dar nu mai stiu ce, si luasem legatura prin telefon mesaje intruna eu o sunam cateodata, dar incepusem sa trag suspiciuni ca e cu altu avea 2 numere de telefon si niciodata nu m-a sunat doar SMS trimitea ceea ce nu prea mi-a placut m-am separat apoi dupa o vreme m-am impacat dupa aia iar neam separat, si intr-o noapte ii trimit un sms sa fie fericita ea cu prietenul ei si imi zice ca e singura si am luat contact prin mes, acolo am aflat ca ea a iesit cu unu de 27 de ani jumatate de an si tacsu la prins apoi imi da o imagine cu un rrom oricum ea mi-a zis ca fumeaza bea merge la discoteci si eu recunosc ca mai faceam cate un chef afara si bausem dar nu ieseam cu fete deloc si am zis pe mes ca nu mai reluam relatia gata doar amici, si gandinduma ca e o panarama i-am dat si ign ea tot vroia sa vb cu mine cu BUN ce face mama ANA si i-am pus ign definitiv acum ma framanta stiu ca sufar mult dar asta e vroiam macar sa stiu ca e o fata cuminte ca are si ea pe unu acolo nu sa fie o curva. De atunci am zis ca nu mai vreau sa mai fiu cu nici o fata in viata mea si ca raman singur pe viata sad pa.

4 răspunsuri:
| Oana1209 a răspuns:

Pai.Totul a inceput in septembrie, la inceputul clasei aIXa.Colegi noi, si vad un baiat inalt, brunet cu ochi albastri, asa cum imi plac mielove struck.Nu il cunosteam, dar m`a fermecat. Dupa doua saptamani de scoala, intr-o pauza scria ceva si s`a aplecat dupa un creion. L`am vazut si am zis"wow ce fund sexy are X"laughing. Stiu ca pare stupid, dar asa a inceput totul, dintr`o prostie.Am tinut totul secret cam 2 saptamani, in care am incercat sa ma apropii de el cat mai mult. Dupa 2 saptamani a aflat ca il plac de la o colega. L`am abordat dupa cateva zile, si mi-a spus ca "foarte bine". A urmat continuarea balului bobocilor, am dansat 2 dansuri cu el.Cateva saptamani au fost plictisitoare, pur si simplu povesteam.Intr`o vineri, stateam si scriam ceva si vine la mine si ma intreba"te ajut?" am raspuns ca nu are la ce sa ma ajute, dar ii multumesc oricum. Dupa 5 minute vine la mine"imi scrii tu te rog propozitia asta, pentru ca scrii frumos?"si m`a luat cumva de la spate.Ma rog, eram in al9lea cer. A trecut inca o saptamana si a venit excursia.Am oprit pe drum la un restaurant si am stat la masa cu el sin inca 3 colegi.Tot timpul vorbea cu mine, orice subiect il deschidea se uita la mine si zambeabatting eyelashes. Seara, la discoteca am dansat mult, ma lua in brate si dansamlove struckera asa frumos, obraz langa obraz.Am vizitat Pelisorul, si am fost numai noi aman2, izolati de restul grupului cat timp l`am vizitat.am povestit mereu.La poze m`a luat in brate.In autocar, in putinul loc pe care il aveam, am dansat imbratisatilove struck. A doua zi i`a spus prietenului sau cel mai bun ca "nu stie ce sa faca". Deocamdata atat, astept sa se intample ceva.:*

| rocky_2741 a răspuns:

Pai am cunoscut o fata la o petrecere i-am cerut ID de mess si am vorbit cu ea ne intelegeam foarte bine. am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si de acolo a inceput totul ea statea in partea cealalta a orasului alergam pana la ia de fiecare data pentru ca tatal sau nu ii dadea voie sa iasa ieseam dupa ia cand merge la magazin ii faceam declarati la radio aveam 1265 de mesaje in doua zile vorbeam non stop era totul super pana cand ea a decis ca nu e normal sa alerga atata dupa ea si ca nu va merge si ca ii pare rau de atunci nu am mai vazut-o a fost ca un vis de vara cu picuri de raoua

| 230295 a răspuns:

Povestea mea de dragoste incepe pe data de 04.06. 2010 atunci cand l`am cunoscut pe el…Vreau sa spun ca si in momentul de fata ma face cea mai fericita fata…totul a inceput dintr`o simpla intaplare adica fiind o conversatie pe mess, eu avand un id mai nou am rugat o prietena sa dea un mass cu id meu si asa a facut prietenul meu a vazut acel mass si ma adaugat in lista ne-am dat in vorba si am aflat ca el sta foarte aproape de mine si cel mai important ca il cunoaste pe fratele meu…am inceput sa discutam anumite chestii pe messenger era un tip super ok super de treaba care chiar aveai ce sa discuti cu el… La ceva vreme el ma comfundase cu o prietena de e mea si a spus niste vorbe mai urate pe mess si i-am dat ignore…el vazand ca numai intru pe mess a vorbit cu o prietena de-a mea si a incercat sa faca rost de celalalt id al meu…ma adaugat in lista si-a cerut scuze ca am facut o comfuzie si dupa am mai stat ceva timp de vorba tot pe mess si i-am spus ca eu trebuie sa ma bag la somn ca a doua zi am banchetul si trebuie sa ajung intr-un oras si sa ii iau dirigintei mele flori, iar el cand a auzit ca trebuie sa ajung acolo mi-a ceurt numarul de telefon ca sa ne intanlim ca el sta mai tot timpul acolo…i-am dat nr…a doua zi ne-am vazut am stat de vorba si la sfarsit ne-am pupat pe obraz apoi am plecat…am ajuns acasa si asteptam sa vina o prietena sa plecam impreuna la banchet.am intrat pe mess si el era online si ne-am dat iar in vorba si m-a intrebat daca vreau sa stau cu el…bineinteles ca am acceptat…toate bune si frumoase toata vara am fost impreuna insa parintii mei nu stiau de el si singur nu erau de acord.eram atat de fericita langa el pana intr-o seara cand o fosta prietena de-a mea a venit sa doarma la mine bineinteles ca eu aveam putina incredere in ea si am inceput sa deschid subiectul ca am un prieten ca ma inteleg bine cu el si nu mai stiu eu ce, ea fiind invidioasa a doua zi i-a spus fratelui meu ca stau cu unu si ca face si ca drege fratemiu auzind cu cine stau a spus sa renunt la el ca este golan si ca isi bate joc de mine si tot asa au aflat si parintii si acel lucru l-au facut…si-au facut o parere despre el fara sa il cunoasca fata in fata(aici ma refer la parinti) fratele meu il stia…Atunci am renuntat la el pentru ca nu puteam sa il pun mai presus decat familia mea…I-am dat un mesaj ca nu mai putem fi impreuna si imi pare rau si am inceput sa plang cel mai rau ma durea faptul ca nu m-am despartit de el pentru greseala mea sau a lui m-am despartit din vina familiei… Dupa ce i-am trimis acel mesaj am pus-o pe prietena mea sa il sune ca eu numai eram in stare si l-a intrebat ca ce parere are de acel mesaj si a spus ca asta ceva nu se va intampla…si asa a fost…El insa nu a renuntat si tot o suna pe o prietena de-a mea sa ii dea nr meu eu atunci fiind la mare cu familia nu puteam sa vorbesc cu el si a prefarat sa il tratez cu indiferenta si sa il uit…El insista foarte mult macar sa faca o conferinta sa vorbeasca neaparat cu mine si pana la urma am acceptat…Am stat de vorba cu el si cand am ajusn acasa l-am sunat si ne-am impacat usor usor…Acum pot sa spun ca am 1 an si 8 luni cu el si ma simt foarte fericita desi partea rea este ca sunt tot in situatie sa aleg intre familie si el momentan suntem pe ascuns si este cam dureros pentru ca atunci cand esti pus sa alegi intre fericirea ta si familia ta este foarte greu…Pot sa spun ca prietenul meu nu imi este doar iubit imi este si amic si frate si iubit este tot pentru mine ma invata multe ma ajuta sa ies din probleme, ma intelege pot sa spun ca amgasit tot ce vreau la el…Ma simt fericita cu el dar si cand ma gandesc la familia mea la fiinta care mi-a dat viata si care m-a crescut ma educat ma ocrotit si m-a ajutat sa fiu ceva in viata si sa nu fiu aratata cu degetu cand ies pe strada imi este greu…Este dureros sa stii ca trebuie sa dezamgesti pe cineva ca sa ajungi undeva…Dar vreau sa lupt pentru fericirea mea cu orice pret si daca o fi merg pana si la capatul Pamantului….

| eusuntandra a răspuns:

Off...uneori ma imtreb:"oare exista fericire pentru toata lumea?"In fine; dragostea poate sa faca multe, chiar multe lucruri...La mine dragostea a venit la timp si din fericire m-a facut sa renunt la "sinucidere"; desi mi-e frica sa imi revina acest gand,pentru ca viata mea nu e o viata usoara, in viata mea nimic nu e roz ci doar tristete, disperare si imi doresc sa se schimbe