| ZoeyMe a întrebat:

Cui ii place sa scrie? Aveti bloguri cu povestile voastre? As vrea sa le citesc pe fiecare in parte in masura timpului disponibil.Preferabil povesti inventate, insa si cele despre viata voastra. Dau funda la cel mai interesant.

Răspuns Câştigător
| Fineness a răspuns:

Acesta este blogul meu:http://teo-smiley.blogspot.com/
Sper sa-ti placa!

5 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Eu scriu multa lirica (versuri/poezie) pentru trupa mea (Rupture cauta pe youtube daca vrei). Beletristica, jurnal inca nu m am apucat.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Am av ut unul...era ceva gen "feelwhatyouwant" si nu mai stiu cum era site-u...l-am facut recent dar mnah, memoria asta

| Аnnya76 a răspuns:

Http://duoflame.wordpress.com/ uite, sper sa-ti placa. :)