| nolovenostress12345 a întrebat:

Săptămâna trecută duminică am facut sex neprotejat. Azi ii duminică și trebuia sa imi vina menstruatia! Dar nu mi-a venit. Mentionez ca el nu a ejaculat in mine ci pe burtă. A zis și el ca nu a scăpat în mine si sa stau liniștită. Da nu stiu ce sa cred. Am fost si puțin stresata. Poate din cauza asta? Am rămas însărcinată? Pana acum nu am luat nici o pastilă sad. Va rog să răspundeți sincer!

Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

As putea doar sa presupun daca da sau nu. Nu iti poate spune nimeni cu siguranta. Eu insa as merge pe idea ca o sa iti vina curand, si ca nu esti insarcinata. Daca el e sigur ca nu a scapat in tine...deci trebuie sa ai incredere in el

2 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Mai bine fa un test de sarcinawinking
Doamnee, ce curaj aveti frate, parerea mea e ca ai sanse sa fi gravida, nu poti sa fi sigura 100% ca nu si-a dar drumu' in tine straight face

| Happyjump a răspuns:

Poate întârzia si din alte motive, nu are de ce sa te minta