| adrianajollie a întrebat:

scuzati ctegoria big grinbig grin
uite... am si eu o problema inainte aveam ceva cosi de accea am inceput sa folosesc foarte mult fond de ten ( din cls a 7a acum sunt a 10 a). Acum cateva luni cineva mi-a recomandat o crema, care imi face cosii sa dispara in schimb am fata arsa straight face facuta punga!
aa da daca incetez sa folosesc crema, imi apar cosi din nou.
voi ce folositi?

5 răspunsuri:
| Alleee18 a răspuns:

Cosuri fata...sunt cosuri nu cosi...dmnestraight facestraight face

Răspuns utilizator avertizat
| membrugirl2010 a răspuns:

Eu zic sa mergi la dermatolog URGENT, vorbeste cu mama ta!
noroc!

| lavynika a răspuns:

Cosuri*. Mergi la dermatolog si nu te mai ascunde in spatele unei masti de fond de ten care oricum nu te ajuta la nimic, din contra iti imbatraneste prematur tenul.

| ancutssa97 a răspuns:

Eu ced a ar trebui sa te duci la un dermatolog si sa nu te mai dai cu acel fond de tenhappy