| dydylush a întrebat:

Hey TPU:*...Sora prietenei mele cea mai buna are 14 ani si sufera dupa un baiat si nu stie cum sa il bage in seama pe mess deoarece ii este teama sa nu ii raspunda... el nu o place doar si-a batut joc de ea acum 3 ani.si ea il iubeste multstraight face. nu stie ce sa faca. dau funda la cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Eu zic sa il ignore total, si sa se imbrace sexy tongue. Stii cum ii se intoarce roata, si asa si ii, baieti care ma ignorau acum sau intors.da degeaba. Si pe mess sigur nu v-a raspunde, sal ignore ii ceea mai buna solutie, sa arate ea cool in fata prietenilor lui. doar asta ar putea sa functioneze.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și-a bătut joc de ea? Un mare dobitoc!
Să meargă la un psiholog să se trateze, viața nu se rezumă doar la el!
Pa, pa.

| SeBy_9318 a răspuns:

Daca el nu o vrea inseamna ca el place pe altcineva... Dar oricand poate sa-si schimbe parerea dar pentru asta ar trebui sa se schimbe si ea adica: parul/hainele si sa nu-i acorde atentie. Dar totusi sa vorbeasca cu el pe mess poate are vreo sansa bafta. Funda?