| maria1232 a întrebat:

Am o problema mai delicata. Prietenei mele cele mai bune ii place de un baiat, dar acel baiat nici nu o baga in seama. Nu stie ce sa faca! Daca ajuta, baiatul e varsator, iar prietena mea e rac! Mersi!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

N-are nici o treaba zodia cu viata reala!
In ce lume traiti?
Daca nu e bagata in seama de acel baiat ar fi bine sa uite de el pentru ca o va face sa sufere...

| Dariusuu a răspuns:

Dragostea cu forța nu se poate, poate că e cazul ca prietena ta să-l uite sau ar putea lupta în continuare dacă are și motive.

Niciodată să nu lupți pentru cineva care nu-ți dă nici măcar un motiv s-o faci.

| daniela281 a răspuns:

Cea mai usoara solutie este sa-l uite. Daca baiatul ala nu-i atrage deloc atenţia atunci nu merita, doar nu o sa alerge toata viata dupa unul care nici macar nu o vede.