| rafaelo2357 a întrebat:

Hey TPU,știți vreun site,grup, aplicație etc cu adolescenți gay sau bi din Romania?

6 răspunsuri:
| Flar3 a răspuns:

Iti recomand Tinder. Eu zic sa lasi magariile si homosexualitatile ca nu iti fac bine nici tie nici celor din jur.

| lucasstefan a răspuns (pentru Flar3):

Iar eu îți recomand sa taci, nu poți comenta despre un subiect anume, ai. Cazul nostru homosexualitatea daca nu ești in cunoștință de cauză. Apreciez schimbarea pe care ți-o dorești dar este imposibilă. Si nu vad cu ce ar deranja pe alti un cuplu gay. E fix viata lor, haideți sa ne vedem de treba noastra de drumurile noastre si sa nu mai judecam.

| GoguACMV a răspuns:

Iti recomand cu incredere site-ul rafaelotata.mama.com

| Adelin8 a răspuns:

Ny

| KameliaSR a răspuns:

Pe telegram gasesti tot felul de grupuri frumoase. Iti recomand : https://t.me/f1romania