| anonim7200 a întrebat:

stiu ca e jenant dar as vrea sa stiu la ce varsta trebuie sa iti razi parul pubian big grin. "adica dintre picioare".

Răspuns Câştigător
| zxzx a răspuns:

Pai cand iti creste. Depinde daca esti fata e cam jenant sa ai par oriunde pe corp (fara cap), daca esti baiat nu e o rusine sa ai, depinde de preferinte.

7 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

La orice varsta nu conteaza. dar vezi ca daca iti creste pe la 8 9 ani (ca na generatia noua este mai dezvoltata) atunci nu e prea bine ca e prea mic/a si s-ar putea sa se irite. dar normal la orice varsta. ca i 12 ca ai 50.

| Metempsihoza a răspuns:

Cel mai bine e sa-l smulgi pentru ca iti va creste o tufa big grin oricand simti nevoia.

| BANN3R a răspuns:

Mai bine te epilezi decat sa il razi.

| Ozdogan a răspuns:

Buna.Nu trebuie sa te jenezi.E ceva normal tongue.
Pai, de cand simti tu nevoia, cand este neaparat nevoie.Depinde de marimea parului.
In plus, nu este igienic sau frumos sa se vada parul pubian.
Poti sa te epilezi, sa razi, depinde ce esti laughing:fata sau baiat.
Cel mai bine ai incepe sa-l indepartezi cand crezi ca trebuie cand nu e de suportat.
Funda?happy

| Dragoselu12345 a răspuns:

La fiecare 4 zile.

| lulus9695 a răspuns:

Poti sa il razi oricand nu mai sa ai grija sa nu te tai putin cate putin FUNDA

| axwell15 a răspuns:

Nuuu...sa nu faci prostia sa te razi..mai bine lasi sa creasca padure de conifere happy