| andrueeeeaa600 a întrebat:

as vrea sa stiu cum prefera barbatii parul pubian?

Răspuns Câştigător
| Phini a răspuns:

Fara par pubian, atat la baieti cat si la fete... Nu numai pe timpul sexului.
Faza e de igiena.
P.S. nu uitati de subrat... ca ii mai vad pe unii la plaja cu atat de mult par la subrat, incat ti se face sila. In general. parul nu da bine, mai ales la fete. Exceptie ( parul din cap, sprancene, gene. si barba la baieti, dar sa fie aranjata). Succes, all!

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îl prefer tuns.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Fara blanita ca nu pupi sex oral cu veverita plina de par. Rade veverita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ca un bebelus de curata acolo jos.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbe! Dovezi foto sa fie credibil ca asa...

| Sfatosul2012 a răspuns:

Nu stiu cum il prefera barbatii dar eu unu il prefer lipsa sau tuns foarte scurt; sa nu ma impiedice atunci cand ii fac oral partenerei; se pare ca in ultimii ani tendinta si la baieti si la femei e sa fie fara sau cu parul cat mai scurt.

| UnDezaxat a răspuns:

Ras.