| AnAndrey1994 a întrebat:

Sunt dezamagit de mine si am spus sa va cer un sfar prietenesc si cei care vor sa asi bata joc de mine mai bine sa nu comentezesadCu prietena mea am inceput sa facem dragoste de cateva ori am avut putini probleme la inceput cu erectia dar s-a rezolvat! De cateva zile am hotarat sa o facem protejat ca totusi e mai sigur si nu vrem sa avem probleme! Dar problema este ca am erectie foarte buna si cand imi pun prezervativul dupa cateva secunde imi pierd erectia si fac tot ce pot dar nu imi vine erectia si pe bune va spun ma simt foarte prost atuncia si vreau ceva sfaturi de la voi! Multumesc! Vreau sinceritate nu badjocura ca trebuie sa ne ajutam unul pe celalalt nu sa radem de el indiferent de problemesad

Răspuns Câştigător
| PinkyBullet a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa incepeti incetul cu incetul, mai o imbratisare mai cateva saruturi dupa care incerci sa o penetrezi usor iar cand simti ca nu mai poti o iei din nou cu saruturile cu mangaiatul si tot asa. Sper ca te-am ajutat cu ceva.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. renunti la prezervative si o pui pe madra sa mearga la ginecolog si sa-si faca o reteta de anticonceptionale;
2. incepeti si voi cu un preludiu;
3. dati-va frau liber descoperirii si cunoasterii si las-o pe prietena sa se joace... cu ce gaseste pe acolo.
4. indiferent daca va folosi anticonceptionale sau nu, obisnuieste-te sa NU termini in ea.

| YoBuDy a răspuns:

Pune-o pe prietena ta sa ia anticonceptionale, bineinteles dupa ce consulta medicul de familie, si apoi puteti sa o faceti neprotejat, si asa nu ai probleme nici tu nici ea, fiecare suntem diferiti in felul nostru!

Succes cu erectia!

| XyYx a răspuns:

Da,mai bine ar incepe ea sa ia anticonceptionale. Incercati sa va mai jucati asa fara prezervativ, si cand simti ca ejaculezi il pui, nu srtiu ce sa zic

| AnAndrey1994 explică:

Fara prez nu am nicio problema am erectie doar cu prez nu am nu stiu dcsad

| vlad255 a răspuns:

Te inteleg frate las-o pe ea sl puna prezervativu