| măliuca a întrebat:

Sunt fata si sunt curioasa daca atunci cand faci sex te doare? Care e cea mai buna pozitie?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Calitatea unui sex se poate aprecia prin gradul de placere si satisfactia obtinuta la sfarsitul actului sexual. Barbatul este cel care va influenta in cea mai mare masura senzatiile care se produc pe intregul parcurs si placerea va fi cu atat mai mare cu cat durerea resimtita de fata/femeie este mai mica sau daca lipseste complet. Barbatul este cel care va fi responsabil de tot ce se intampla si se reduce la maniera lui de a actiona, de tandretea sa si experienta sexuala a acestuia. Intensitatea durerii, existenta sau lipsa acesteia depind in mare masura si de dimensiunile organelor sexuale ale partenerilor, de maniera de a actiona, de pozitiile adoptate in timpul sexului. Toate se rezolva pe parcursul a cateva reprize de relatii sexuale care ar fi de dorit sa fie cat mai complexe daca se poate. Multa sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doare putin la inceput. Cred ca cea mai buna pozitie e cea care crezi tu ca te vei simtii mai binewinking

| ABCD122 a răspuns:

Te doare putin.

| MolieDetara13 a răspuns:

Pe mine m-a durut foarte putin la inceput. Eu am inceput cu pozitia „fata deasupra" pentru a controla singura miscarile si apoi si alte pozitii si a fost perfect!