| Rapanon a întrebat:

sunt la un colegiu renumit si acum 3 saptamani o venit un coleg nou care este de etnie romma, obez si face panarama de profi. dc toate fetele de la mine din clasa il baga in seama? si toate se dau pe la gatul lui? parca toate s-au schimbat asa dintre odata pana si iubita mea s-a dat la el? oare care ar fi motivul? straight face

3 răspunsuri:
| SmoKKe19 a răspuns:

Fetelor in general le plac astea cu tupeu, chiar daca asta inseamna sa stea cu niste tarani obositi si inculti, sau tigani grasi in cazul tau.

| Cristi_1137 a răspuns:

Pai motivul e ca acel baiat poate avea o influenta mai puternica(fetele nu au mai intalnit un astfel de caracter) si probabil pentru acea "vrajeala" pe care o au toti romii il ajuta. Si ai grija ca astia sunt foarte violenti si tine-ti prietena departe de el, explica-i ca nu este cea ce pare. E doar ceva trecator acest tip. Ai grija(daca esti mai mic decat el nu il barfi sau injura). O zi buna.

| ZeRo26 a răspuns:

Motivul e ca se da mare si incearca sa fie amuzant ca asa a fost si in cazul meu fosta mea prietena sad se dada pe langa un bou ca se dadea mare cu break dance si prostii deaste si facea pe clovnu clasei...